Prodej nového modelu Volkswagen Polo zahájen 9. března

Slavnostního zahájení prodeje jsem se zúčastnil u autorizovaného prodejce automobilů koncernu VW (Volkswagen. Seat, Škoda a Audi), společnosti Auto Jarov v Praze 3.

Prodej nového modelu Volkswagen Polo zahájen 9. března

Zájemci si vyzkoušeli jízdní vlastnosti vozů se třemi různými variantami motoru – 1.2, 1.4 a 1.9 SDI. Kromě nich jsou ve výrobním programu také Pola s agregáty 1.4 TDI a 1.9 TDI. V základní výbavě stojí nejlevnější VW Polo s motorem o zdvihovém objemu 1,2 1 s výkonem 40 kW 279 900 Kč, lze však zvolit i luxusnější stupeň výbavy – Trendline za 300 100 Kč a Comfortline za 311 000 Kč. Nejvyšší stupeň výbavy Highline s výkonnějším motorem 47 kW stojí 378 500 Kč. Nízko stanovenou cenou při příležitosti uvedení nového VW Polo na trh se stal tento model velkou konkurencí pro ostatní malé vozy. A to i proto, že základní cena obsahuje výbavu, která je u většiny malých vozů ostatních značek jako výbava příplatková.

Prodej nového modelu Volkswagen Polo zahájen 9. března

Auto Jarov současně představilo akční model Seat Leon Emoción, dodávaný s benzinovými motory 1.4, 1.6 a dieslovými motory 1.9 TDi s výkonem 66 nebo 81 kW. Výbava Emoción zahrnuje za výrazně sníženou cenu, např. klimatizaci, dva boční airbagy, patnáctipalcová litá kola, sportovní sedačky nebo mlhovky. Cenové rozpětí sahá u Leonu Emoción od 499 900 Kč za vůz s benzinovým motorem 1.4 až po 619 900 Kč s  výkonným a úsporným dieslovým motorem 1.9 TDi 81 kW.

Řada motoristů zároveň využila současně probíhajícího bezplatného servisního dne k důkladné prohlídce svého vozidla. Tato již tradiční akce je příspěvkem AUTO JAROV ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu, protože při ní dochází ke zjištění mnohdy i velmi závažných závad na vozidle, o nichž majitel často nemá ani tušení. Prohlídka probíhá s využitím nejmodernější servisní techniky a její rozsah je srovnatelný s prohlídkou v STK. Zatímco tato sobota byla určena pro automobily Volkswagen. Seat a Audi. O týden později, v sobotu 16. března, přijedou na Jarov škodovky. V prvním pololetí 2002 jsou dále přichystány bezplatné servisní dny pro vozidla značek nepatřících do koncernu VW 1. dubna, dále pro automobily Škoda l. června a také pro ženy-řidičky l5. června.


Ostatně právě kvalitní servisní zázemí je chloubou AUTO JAROV. Přímo v objektu je neustále přítomen pohotovostní mechanik, pomoc okamžitě poskytne i asistenční služba a v rámci České republiky, výbornou pověst má, vedle jednotlivých servisních dílen, i servis Bosch, specializující se na opravy vstřikovacích čerpadel, a pneuservis. Trvalá sleva z ceny servisních prací platí pro všechny vozy, zakoupené v AUTO JAROV.


Prodej nového modelu Volkswagen Polo zahájen 9. března

Prohlédli jsme si moderně koncipovaný Autosalon zánovních a použitých automobilů o celkové ploše 3 000 m2, nabízejícím i předváděcí vozy za výhodné ceny. Návštěvník v jeho luxusních krytých prostorách se může těšit ze stejného zákaznického komfortu, jako v prodejně nových vozidel. Velký zájem byl o informace týkající se různých způsobů financování koupě automobilu. Vybrat si lze z mnoha leasingových produktů, z nichž většina dnes obsahuje také po různě dlouhou dobu havarijní pojištění. Velmi populární je v poslední době výkup vozu na protiúčet, který lze s leasingem výhodně zkombinovat.

Víkendové setkání nebylo v tomto roce v AUTO JAROV ojedinělé. Následovat budou premiéry Seatu Ibiza, Audi A4 kabriolet, VW Phaeton a další akce, o kterých vás budeme včas informovat. Největší událostí pro firmu, která v příštím roce oslaví již deset let své činnosti, bude však bezesporu v letních měsících plánované otevření nového autosalonu Volkswagen s celkovou prodejní plochou přes 6000 m2. Tento autosalon vybudovaný nákladem 60 milionů korun bude největší v ČR a stane se důstojným místem i pro prodej nového luxusního modelu Volkswagen Phaeton.


Prodej nového modelu Volkswagen Polo zahájen 9. března

Stále stoupající počet prodaných nových i použitých vozů je důsledkem péče Auto Jarov o zákazníka i po prodeji vozu a především zajištěním kvalitních servisních služeb. Kvalita oprav i servisních služeb je zajišťována soustavným školením pracovníků, zakupováním nejnovějších strojů a servisních zařízení a budováním nových dílen.

Beseda s vedením Auto Jarov a celková prohlídka všech prostor Auto Jarov mne potěšila, protože jsem se znovu přesvědčil, že u nás jsou majitelé, kteří zisky investují do rozvoje svého závodu a zkvalitňování služeb. A mezi ně patří bezesporu i majitel Auto Jarov – pan Fojtík, který své vlastnosti, houževnatost a cílevědomost, projevuje stejně v podnikání jako dříve v motoristickém sportu..

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Jarov
Osiková 2, Praha 3, 130 00
251 002 288
seat@autojarov.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Dvořákova 304, 346 01 - Horšovský Týn
379 412 279
plzen@smucler.cz

Související články

VIDEO – Seat Ateca Cupra, Arona,...

Na ženevském autosalonu nám o novinkách automobilky SEAT povídal pan Filip Stoulil, koordinátor marketingu a prodeje SEAT ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Pět hlavních rysů designu značky CUPRA

Pět hlavních rysů designu značky CUPRA

Design loga je inspirován odvahou, smělostí a odhodláním lidí, žijících v kmenových společenstvích Designéři, ve snaze vyjádřit charakter nové značky, zkoumali nové odstíny a přírodní...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Fanoušci značky SEAT zvolili pro nové SUV označení Tarraco

Fanoušci značky SEAT zvolili pro nové...

Výběru vítězného názvu se zúčastnilo více než 146 000 lidí Názvu Tarraco dalo přednost více než 35 % hlasujících SEAT poprvé vybral označení modelu na základě veřejného hlasování...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - SEAT dosáhl v lednu rekordního prodeje

SEAT dosáhl v lednu rekordního prodeje

Značka prodala v lednu 38 900 vozů, o 20,4 % více než ve stejném měsíci roku 2017 Dvouciferný růst ve Španělsku, Německu a Francii, prodeje zvyšuje nová Arona SEAT vstoupil na trh na Novém...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Sedm mýtů o vozech na stlačený zemní plyn

Sedm mýtů o vozech na stlačený zemní...

Jsou hospodárnější a stejně bezpečné i výkonné: odborník na CNG ze společnosti SEAT vyvrací některé mylné představy o těchto vozech S modely na CNG lze ujet až 1300 kilometrů bez...