Prémiové palivo Shell V-Power diesel k dostání na dalších čerpacích stanicích shell

Za druhé pololetí se zvýšil v ČR počet čerpacích stanic Shell nabízejících tento produkt o dalších 16. Řidiči mají příležitost natankovat Shell V-Power Diesel již na 110 čerpacích stanicích.

Rozšiřováním nabídky společnost Shell reaguje na rostoucí popularitu dieselových motorů a poptávku po kvalitní a výkonné naftě. Poslední z čerpacích stanic, jejíž portfolio bylo obohaceno o Shell V-Power Diesel, se stala plzeňská stanice Shell na Karlovarské ulici.

Prémiové palivo Shell V-Power diesel k dostání na dalších čerpacích stanicích shell

Seznam čerpacích stanic, které nově nabízejí Shell V-Power Diesel a přidaly se tak k již 94 stanicím s prodejem Shell V-Power Diesel:

1 Staré Město
2 České Budějovice, Novohradská
3 Brno, Jihlavská
4 Louny
5 Chrudim
6 Brno, Okružní
7 Tábor
8 Frýdek Místek
9 Pardubice
10 Mělník
11 Plzeň, E.Beneše
12 Jihlava
13 Znojmo
14 Hradec Králové, Rašínova
15 Plzeň, Koterovská
16 Plzeň, Karlovarská

Kvalitu a výborné vlastnosti prokázal Shell V-Power již několikrát při nejtěžším testu, který lze v motoristickém sportu podstoupit, a to při závodech 24 hodin Le Mans. Shell V-Power Diesel je oficiálním palivem tohoto 24 hodinového závodu a letos se opět podílel na vítězství dieselového vozu Audi R10 TDI. Vůz ze stáje Audi, jedoucí na palivo Shell, se stal vůbec prvním dieselovým automobilem v historii, když v loňském roce vyhrál závod 24 hodin v Le Mans.

O Shell V-Power Dieselu

Tento unikátní prémiový diesel v České republice obsahuje čisticí přísady a složky předcházející korozi. Díky jejich použití je motor udržován v ideálním stavu, což prodlužuje jeho životnost při zachování vysokého výkonu. Provedené testy potvrdily, že čisticí přísady obsažené v nejnovějším palivu Shell vykazují výrazně vyšší účinnost při odstraňování nečistot ve srovnání se standardními typy obohaceného paliva. Pro větší pohodlí řidičů obsahuje nový Shell V-Power Diesel také prostředky zabraňující vzniku pěny, které usnadňují tankování.

Společnost Shell nezapomíná ani na své pravidelné zákazníky, zapojené do věrnostního programu SMART. Ti dostanou za každý natankovaný litr paliva Shell V-Power Diesel dvojnásobný počet bodů.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterodamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 145 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií a projektů zabývajících se obnovitelnými zdroji energie zahrnující větrnou a solární energii.

Související články

TEST: Honda Civic 4D 1.0 turbo 2017

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové Volkswagen Polo vstupuje na český trh: Zákazníci již mohou objednávat novou generaci oblíbeného malého vozu s cenou od 292 900 Kč s motorem 1,0 litru o výkonu 55 kW (75 k)

Nové Volkswagen Polo vstupuje na český...

Nové Polo přichází s výrazným novým designem, ještě velkorysejší nabídkou místa pro cestující i zavazadla a s vyspělými asistenčními a komfortními systémy, které byly dosud vyhrazeny...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Premiéra: Nový Opel Vivaro Tourer a Opel Vivaro Combi+ se představí na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (návštěvní dny pro veřejnost 14. – 24. září)

Premiéra: Nový Opel Vivaro Tourer a Opel...

Nové velké vany Opel Vivaro Tourer a Combi+ vynikají funkčností, komfortem a všestranností. Opel Vivaro je skutečný multitalent: Je to flexibilní a dostupný společník pro nejrůznější...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ve dnech 18. až 20. srpna 2017 se na pobřeží v Travemünde setká největší komunita fanoušků modelu Beetle na světě

Ve dnech 18. až 20. srpna 2017 se na...

 Letos se uskuteční již 13. ročník akce Beetle Sunshinetour.  (Na fotografii zleva: Hebmüller Cabriolet z 50. let, poslední vyrobený exemplář Brouk 1303 Cabriolet z 80. let a New Beetle...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ford GT bude  v omezeném množství nabízen v rámci nadcházejícího modelového roku v nové limitované edici ’67 Heritage

Ford GT bude v omezeném množství...

Ford Performance tak skládá poctu závodnímu vozu Ford GT40 Mk IV, s nímž Dan Gurney a A. J. Foyt v roce 1967 zvítězili v závodě 24 hodin Le Mans. Limitovaná edice se vyznačuje speciálním...