Opel Combo Tour pro rodinu a volný čas

Opel Combo Tour, nejnovější přírůstek modelové škály automobilky Opel, si odbude světovou premiéru na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

Opel Combo Tour se na evropském trhu objeví na jaře roku 2002, o něco později – na podzim roku 2002 – vyjede i špičkově vybavená verze se standardně montovanou dvojicí bočních posuvných dveří.


K pohonu slouží trojice výkonných a zároveň hospodárných motorů – zážehový čtyřválec 1.6 o výkonu 64 kW/87 k a dva turbodiesely řady ECOTEC o shodném objemu 1.7 l s výkony 48 kW/65 k a 55 kW/75 k.


Opel Combo Tour pro rodinu a volný čas

Při kompaktních vnějších rozměrech (délka 4323 mm, šířka 1685 mm, výška 1801 mm) nabízí Opel Combo Tour velmi prostorný interiér, za což vděčí především propracované koncepci karoserie typu „monocab“. Střecha plynule navazuje na rozměrné čelní sklo, což je zárukou dostatku místa nad hlavami pasažérů. Řidič a jeho spolujezdec mají k dispozici na výšku přesně 1039 mm volného prostoru. Díky velkým dveřím se značným úhlem otevření je nastupování i vystupování velmi snadné a pohodlné. Vůz převyšuje většinu konkurentů velikostí svého vnitřního prostoru velmi dlouhým rozvorem kol (2716 mm).

Do standardní výbavy lépe vybavených verzí patří dvojice bočních posuvných dveří zaručující pohodlný přístup k zadním sedadlům. Všechna tři místa v zadní části vozu jsou standardně vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy a opěrkami hlav. Konstrukce sedadel účinně zabraňuje nebezpečnému podklouznutí cestujících pod bezpečnostními pásy v případě nehody. K snadnému a spolehlivému uchycení dětských bezpečnostních sedaček slouží speciální kotevní místa systému Isofix.


Standardně dodávaný kryt zavazadlového prostoru, zesílená konstrukce opěradel zadních sedadel a na přání dodávaná dělicí síť (upevněná vertikálně za první nebo druhou řadou sedadel), která chrání prostor pro cestující před proniknutím zavazadel z nákladového prostoru. Nákladový prostor je dobře přístupný bočními dveřmi nebo zadními dvoukřídlými dveřmi. Díky vysoké užitné hmotnosti (až 565 kg) nečiní novému Opelu Combo Tour problém ani převoz těžkých předmětů.


Opel Combo Tour pro rodinu a volný čas

V pětimístném uspořádání interiéru nabízí Combo Tour prostor pro zavazadla o rozměrech 1,01 m x 1,17 m x 1,12 m (délka x výška x šířka), což odpovídá objemu 1324 litrů (měřeno metodou „Black Box“). Při zataženému krytu zavazadlového prostoru činí objem 455 litrů (měřeno metodou VDA). Překlopením zadních sedadel vznikne ložná plocha o délce 1,6 m a objem pro zavazadla zvětšuje až na 990 litrů (při využití do poloviny výšky), resp. 2700 l (podle VDA 2320 l) při využití až po střechu vozu. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 40 : 60, také opěradlo sedadla předního spolujezdce lze překlopit dopředu, což umožňuje transport dlouhých předmětů.

Opel Combo Tour nabízí rovněž spoustu odkládacích míst a schránek. Velká schránka u stropu poskytne dost místa např. pro automapy apod. Na přání se dodává zásuvka pod sedadlo předního spolujezdce.


Cestování může zpříjemnit bohatá škála doplňků. Zákazníci si mohou objednat např. elektrické ovládání oken, klimatizaci, rozměrné střešní okno nebo posuvný textilní díl. Sportovně orientovaní zákazníci určitě ocení i možnost instalace nejrůznějších střešních nosičů, zajímavým doplňkem je také nosič jízdních kol, který se snadno a spolehlivě připevňuje k tažnému zařízení vozu.

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz