Nissan na letošním březnovém autosalonu v Ženevě

Nissan představí tři nové sériové automobily a dva koncepty.

Nissan na letošním březnovém autosalonu v Ženevě

Například Nová Primera ztělesňuje budoucí směr osobních nissanů. A nedávno uvedený X-TRAIL, nové Terrano i kompletně přepracovaný Pickup potvrzují, že Nissan chce hrát vedoucí roli na evropském trhu 4×4. Yanya, koncept malého automobilu pro volný čas (B-segment), ve své světové premiéře definuje nové limity přizpůsobivosti a technické úrovně pro nastupující generaci evropské mládeže. Evropský debut bude mít v Ženevě po představení v Tokiu a Detroitu také koncept GT-R s levostranným řízením. Nissan GT-R Concept představuje výjimečné potěšení z jízdy a jeho ženevský debut signalizuje úmysl Nissanu uvést GT-R na globální trh.

Yanya


Nissan na letošním březnovém autosalonu v Ženevě

Koncept Yanya nabídne ve světové premiéře svou praktičnost a špičkovou techniku – stylové a přesto dostupné řešení pro každodenní provoz i víkendové výlety aktivní evropské mládeže příští generace. Originální, ovšem bezesporu od off-roadu odvozený zevnějšek, dodává vozu Yanya žádoucí drsný charakter 4×4, kontrastující s nápaditým použitím měkkých křivek, trvanlivých vnitřních

Nissan na letošním březnovém autosalonu v Ženevě

materiálů v interiéru a špičkovými zábavními a informačními systémy. Kombinace kompaktního městského vozítka s autem pro volný čas se díky nápaditému řešení interiéru a střechy dá snadno transformovat dokonce až do podoby „dodávky pro volný čas“.

Primera

Nová Primera absolvuje svůj debut u příležitosti nástupu na trh právě v Ženevě – její prodeje se v Evropě rozjíždějí od 1. března. Primera začleňuje všechny vyspělé palubní technologie do jediné centrální konzoly s rozměrnou informační obrazovkou. Její revoluční N-FORM systém, založený na vzájemné interakci mezi člověkem a strojem, ovládá veškeré palubní systémy: zábavu, klimatizaci, plně integrovaný telefon, DVD navigaci i zadní parkovací kameru. Poslední dva prvky jsou přitom v evropské střední třídě k dispozici vůbec poprvé.

Nové Terrano


Nissan na letošním březnovém autosalonu v Ženevě

Nejprodávanější off-road Nissanu v Evropě, Nissan Terrano, se v Ženevě poprvé představí s novým motorem, bohatou bezpečnostní výbavou a novým agresívním vzhledem. Evropské prodeje Terrana startují postupně od 5. března.

Třílitrový turbodiesel s přímým vstřikováním paliva, již používaný v Patrolu GR, dodá Terranu spolu s příjemnou kultivovaností také nejvyšší točivý moment a nejvyšší maximální rychlost v této kategorii. To vše při nižších provozních nákladech. Zlepšený výkon plně vyrovnává nový bezpečnostní paket, posilující cílové zaměření Terrana na aktivní rodinu s dětmi. Inovovaný design exteriéru i interiéru potvrzuje identitu Terrana jako ryzího, autentického vozu 4×4. Příď je mírně změněná, aby pohodlně ukryla nový motor. Ostřejší, výraznější sání vzduchu přiléhá zespodu k zamřížovanému čelu s logem Nissanu a dává tak Terranu agresívnější a dynamičtější tvář.

Nový Pickup


Kompletně přepracovaný Pickup je v prodeji už od ledna. Je živoucím důkazem, že pro aktivní trávení volného času nemusíte nutně vybírat mezi vozy SUV, ale klidně můžete zvolit i Pickup. Se svým svalnatým, pohledným zevnějškem je nový Pickup ryzím off-roadem, schopným tvrdě pracovat i vyrazit za potěšením z venkovních sportů. Zcela nový turbodiesel 2,5 l s přímým vstřikováním paliva Pickup nabízí ve své třídě nejvyšší točivý moment, nejvyšší výkon a největší tažnou sílu, navíc spolu s kultivovanějším chodem a nižšími emisemi.

X-TRAIL


Stylový X-TRAIL, s nímž Nissan koncem minulého roku vstoupil do kategorie SUV, optimálně kombinuje dobré jízdní vlastnosti na silnicích se schopností zdolat skutečně obtížný terén. Klíčem k vynikajícím dynamickým schopnostem vozu je systém ALL MODE 4×4, první elektronicky řízený pohon všech kol ve své třídě, který vyniká bleskovou reakcí za všech provozních podmínek.

GT-R Concept


Po své premiéře v Tokiu a Detroitu se objeví GT-R Concept s levostranným řízením také v Ženevě, aby demonstroval své globální ambice. Přestože vývoj stále ještě pokračuje, vyzařuje GT-R Concept svým agresívním zevnějškem a účelově sportovním interiérem už nyní schopnost podat výkony zcela mimořádné.

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Největší obchodní dům

automobilů v ČR

 

Motto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí...”

Kontakt:
AUTO JAROV, s.r.o.
130 00 Praha 3, Osiková 2
251 002 111
autojarov@autojarov.cz