Fiat na letošním pařížském autosalonu představí ve světové premiéře Fiat Stilo SW

V rozsáhlé expozici Fiatu bude mimo jiné i Fiat Ulysee, vozidlo pro všechny, kdo mají zájem o pohodlný, prostorný a všestranný vůz typu MPV.

Fiat na letošním pařížském autosalonu představí ve světové premiéře Fiat Stilo SW
Fiat na letošním pařížském autosalonu představí ve světové premiéře Fiat Stilo SW

Tři Fiaty Stilo SW (Station Wagon) budou ve světové premiéře vystaveny ve verzi Dynamic. Dva s benzinovými a jeden s naftovým motorem. Vůz má výrazný vnější design, který upoutá na první pohled, celou řadu užitečných prvků již ve standardním provedení a především jeden z největších zavazadlových prostorů ve své třídě o celkovém objemu 510 litrů. Tento prostor lze zvětšit až na závratných 1 480 litrů při sklopení zadních sedadel.

Fiat Ulysee MPV nabízí velké množství sedadel s možností několika rozdílných uspořádání. Na autosalónu v Paříži budou dva modely, CEE 2,2 JTD o výkonu 128 k a šestnáctiventilový CEE 2,0 o výkonu 109 koní, oba v provedení Emotion.


Pařížský autosalón by nebyl úplný bez tří- a pětidveřových verzí Fiatu Stilo. Vedle modelu Stilo bude vystavován Fiat Punto ve dvou verzích, pětidveřové Dynamic 1,9 JTD a třídveřové Sporting 1,2 16v a tři čistě sportovní vozy, Punto HGT 1,8 a Stilo 2,4 24v, oba třídveřové a v provedení Abarth, a speciál Rally Stilo, automobil určený pro seriál závodů Fiat Stilo Trophy. Dále nový Fiat Multipla, nyní nabízen s celou řadou nových doplňků a vybavení už ve standardní verzi, je vystaven v provedení JTD ELX s motorem o výkonu 115 k a obsahu 1,9 litru. Široká škála automobilů firmy Fiat obsahuje rovněž dva zvláštní modely, Barchetta Naxos a Doblo Malibu, určené pro milovníky neformálních vozů mladistvého vzhledu. Oba se představují po boku populárního modelu Seicento Sporting.


Posledním exponátem na pařížském autosalónu bude třídveřová verze Fiatu Stilo vybavená speciálním zařízením pro invalidní řidiče. Vozidlo tvoří součást programu Autonomy, který Fiat zahájil v roce 1995, a jehož hlavním účelem je vyrábět vozidla, která mohou využívat i řidiči se sníženými pohybovými schopnostmi.


Ve speciální sekci bude celá řada lehkých užitkových vozidel společnosti Fiat. Jedná se o jednu z nejširších nabídek těchto vozidel na trhu – od miniaturní dodávky Panda Van až po rozměrný Fiat Ducato Maxi – a to v různých účelových provedení.


Novinkou letošního ročníku bude také využití multimediálních prostředků. Společnosti nabídne ve své expozici několik počítačových stanic, pomocí kterých lze navštívit internetové stránky buy@fiat či fiat.com. Na těchto stránkách bude si možné prohlédnout celý sortiment společnosti a využít zcela nového přístupu k motorismu. Návštěvníci autosalónu budou mít rovněž možnost zakoupit si širokou škálu originálních doplňků společnosti Fiat.


O expozici Fiat na pařížském autosalonu vás budeme podrobně informovat v článku s mnoha fotografiemi po skončení autosalonu.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Louda Auto a.s.
Třídvorská 70, 280 00 - Kolín V
321 715 804
lukas.lahoda@louda.cz