Do Londýna autobusem rychleji a bez zastávek

Nová expresní linku Eurolines Praha-Londýn.

Chystáte se na jazykový kurz do Londýna? Čeká vás pracovní či au-pair pobyt ve Velké Británii? Anebo jednoduše chcete navštívit jednu z nejvíce kosmopolitních metropolí na světě jako turista?

Pak vás možná zaujme nová služba od autobusového dopravce Eurolines. Jde o expresní linku Praha-Londýn, která vás do britské metropole nyní zaveze rychleji – za 18,5 hodiny! K úspoře času oproti dosavadní cestě došlo díky tomu, že nový spoj nestaví v Belgii. Využijte nabídky levného a inovovaného spoje Eurolines do Londýna, který startuje již 1. dubna tohoto roku! Navečer vyjeďte z Prahy, posnídejte na lodi přes kanál La Manche a na oběd už jste v centru Londýna.

Do Londýna autobusem rychleji a bez zastávek
Do Londýna autobusem rychleji a bez zastávek

Cílem společnosti Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International), která linky Eurolines provozuje, je stále rozšiřovat servis pro cestující a také zvýhodnit skupiny turistů. „Větším skupinkám turistů vždy rádi nabídneme speciální cenu na dopravu a po dohodě také zajistíme ubytování. Nabídka ubytování různého typu v Londýně či v dalších britských městech je k dispozici i on-line na našem internetovém portále www.jizdenkydoevropy.cz,“ říká Pavlína Talacko, marketingová managerka společnosti Touring Bohemia.

Eurolines se také snaží maximálně zajistit spojení ostatním cestujícím, kteří nejsou z Prahy. Z Brna do Prahy je možné cestovat vnitrostátní linkou Eurolines a od 1.4.2007 mohou cestující ze severní Moravy (Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc) využít speciální návazné přípoje, na které si také lze zakoupit jízdenky v kanceláři Eurolines.

Pro klienty, kteří nechtějí zůstat jen v Londýně, Eurolines navíc zajistí navazující spoj partnerské společnosti National Express, která působí v celé Velké Británii.

Přímá expresní linka bude jezdit do Londýna vždy třikrát týdně, v pondělí, ve středu a v pátek, nazpět každou středu, pátek a neděli. Cena jednosměrné jízdenky je od 899,- Kč, obousměrné od 1790,- Kč. Jízdenky si lze objednat buď prostřednictvím internetu, telefonu, anebo zakoupit v kancelářích Eurolines či v mnoha smluvních předprodejích po celé České republice.

Více informací o linkách Eurolines a jízdní řády naleznete na www.jizdenkydoevropy.cz.

Další důvody, proč se vyplatí jet autobusovou linkou do Londýna

  • Pokud si zakoupíte jízdenky s časovým předstihem, získáte velice příznivou cenu bez dalších poplatků.
  • Žádné fronty, žádné bezpečnostní kontroly, žádné poplatky za zavazadla.
  • Cestujete z centra Brna, Prahy nebo Plzně a v Londýně přestupujete rovnou na metro.
  • V případě problémů v zahraničí se lze obrátit na kteroukoliv kancelář Eurolines, které spolupracují po celé Evropě včetně Londýna.

Více o linkách Eurolines a společnosti Touring Bohemia (BEI)

Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. Od roku 1999 mezi ně patří i Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International). V České republice zastupuje sdružení mezinárodních dopravců dohromady se společností Sodeli CZ.

Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do mnoha evropských destinací, do dalších mohou dopravu jednoduše zprostředkovat.

Společnost BEI byla založena v roce 1992, až do loňského roku se specializovala na mezistátní dopravu. 1.dubna 2006 zahájila provoz 1. vnitrostátní linky mezi Prahou a Brnem. Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard. Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. Na palubě jsou k dispozici nápoje, široký výběr časopisů a novin je pro cestující určen zdarma.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nová Honda Civic i-DTEC diesel se dostává na český trh!

Nová Honda Civic i-DTEC diesel se...

Prodej Civicu s dieselovou motorizací je podpořen akčním bonusem pro první zákazníky ve výši 20 000,- Kč a zvýhodněnou sadou příslušenství. Zaváděcí akční nabídka platí od 9.2.2018...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot Rifter

Nový Peugeot Rifter

Je to více než nové jméno, je to cesta vedoucí k cíli! Nový Peugeot Rifter si zachovává výrazný a reprezentativní vzhled nejnovějších modelů značky. Nabízí velmi inovativní tvar karoserie...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Na Prvního máje autodrom přivítá místo alegorických vozů flotilu trabantů

Na Prvního máje autodrom přivítá...

První květnový den navážou na diváckém svahu mosteckém autodromu na premiérové setkání z loňského roku majitelé, přátele a fanoušci legendárního východoněmeckého vozu Trabant. I když...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

 

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Volkswagen Polo R-Line osloví sportovně laděné zákazníky

Nový Volkswagen Polo R-Line osloví...

Nové Polo R-Line přichází s vytříbeným sportovním stylem Čtyři zážehové motory a jeden vznětový s výkony 55 – 110 kW Ceny bohatě vybavených modelů začínají již od 407 900 Kč...