Do Londýna autobusem rychleji a bez zastávek

Nová expresní linku Eurolines Praha-Londýn.

Chystáte se na jazykový kurz do Londýna? Čeká vás pracovní či au-pair pobyt ve Velké Británii? Anebo jednoduše chcete navštívit jednu z nejvíce kosmopolitních metropolí na světě jako turista?

Pak vás možná zaujme nová služba od autobusového dopravce Eurolines. Jde o expresní linku Praha-Londýn, která vás do britské metropole nyní zaveze rychleji – za 18,5 hodiny! K úspoře času oproti dosavadní cestě došlo díky tomu, že nový spoj nestaví v Belgii. Využijte nabídky levného a inovovaného spoje Eurolines do Londýna, který startuje již 1. dubna tohoto roku! Navečer vyjeďte z Prahy, posnídejte na lodi přes kanál La Manche a na oběd už jste v centru Londýna.

Do Londýna autobusem rychleji a bez zastávek
Do Londýna autobusem rychleji a bez zastávek

Cílem společnosti Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International), která linky Eurolines provozuje, je stále rozšiřovat servis pro cestující a také zvýhodnit skupiny turistů. „Větším skupinkám turistů vždy rádi nabídneme speciální cenu na dopravu a po dohodě také zajistíme ubytování. Nabídka ubytování různého typu v Londýně či v dalších britských městech je k dispozici i on-line na našem internetovém portále www.jizdenkydoevropy.cz,“ říká Pavlína Talacko, marketingová managerka společnosti Touring Bohemia.

Eurolines se také snaží maximálně zajistit spojení ostatním cestujícím, kteří nejsou z Prahy. Z Brna do Prahy je možné cestovat vnitrostátní linkou Eurolines a od 1.4.2007 mohou cestující ze severní Moravy (Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc) využít speciální návazné přípoje, na které si také lze zakoupit jízdenky v kanceláři Eurolines.

Pro klienty, kteří nechtějí zůstat jen v Londýně, Eurolines navíc zajistí navazující spoj partnerské společnosti National Express, která působí v celé Velké Británii.

Přímá expresní linka bude jezdit do Londýna vždy třikrát týdně, v pondělí, ve středu a v pátek, nazpět každou středu, pátek a neděli. Cena jednosměrné jízdenky je od 899,- Kč, obousměrné od 1790,- Kč. Jízdenky si lze objednat buď prostřednictvím internetu, telefonu, anebo zakoupit v kancelářích Eurolines či v mnoha smluvních předprodejích po celé České republice.

Více informací o linkách Eurolines a jízdní řády naleznete na www.jizdenkydoevropy.cz.

Další důvody, proč se vyplatí jet autobusovou linkou do Londýna

  • Pokud si zakoupíte jízdenky s časovým předstihem, získáte velice příznivou cenu bez dalších poplatků.
  • Žádné fronty, žádné bezpečnostní kontroly, žádné poplatky za zavazadla.
  • Cestujete z centra Brna, Prahy nebo Plzně a v Londýně přestupujete rovnou na metro.
  • V případě problémů v zahraničí se lze obrátit na kteroukoliv kancelář Eurolines, které spolupracují po celé Evropě včetně Londýna.

Více o linkách Eurolines a společnosti Touring Bohemia (BEI)

Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. Od roku 1999 mezi ně patří i Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International). V České republice zastupuje sdružení mezinárodních dopravců dohromady se společností Sodeli CZ.

Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do mnoha evropských destinací, do dalších mohou dopravu jednoduše zprostředkovat.

Společnost BEI byla založena v roce 1992, až do loňského roku se specializovala na mezistátní dopravu. 1.dubna 2006 zahájila provoz 1. vnitrostátní linky mezi Prahou a Brnem. Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard. Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. Na palubě jsou k dispozici nápoje, široký výběr časopisů a novin je pro cestující určen zdarma.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Značku Audi povede Marcel Archleb

Značku Audi povede Marcel Archleb

Novým vedoucím divize Audi společnosti Porsche Česká republika s.r.o. bude od 27. srpna 2018 Marcel Archleb a obsadí tak pozici ve vedení, která byla od května volná. „V panu Marcelu Archlebovi...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ondřej Pavlík přechází z české a slovenské pobočky DKV řídit region severní, střední a východní Evropy i Turecka

Ondřej Pavlík přechází z české a...

„Jedním z mých hlavních úkolů bude v regionu úspěšně zavést DKV Box Europe,“ říká O. Pavlík. Dosavadní ředitel české a slovenské pobočky DKV Ondřej Pavlík od 1. 7. 2018 přechází...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ekologické vozy Hyundai zvítězily ve dvou kategoriích „New Car Awards“

Ekologické vozy Hyundai zvítězily ve...

Hyundai Kona Electric se stal „Cenově dostupným elektromobilem roku“ (Affordable Electric Car of the Year) a IONIQ Plug-In je nositelem titulu „Cenově dostupný hybridní vůz roku“ (Affordable...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Inovace BASF pomáhají začlenit elektromobily do běžného života

Inovace BASF pomáhají začlenit...

Bateriové materiály BASF utvářejí budoucnost elektromobility Díky katodovým materiálům BASF jsou baterie výkonnější, spolehlivější a cenově dostupné Inovace firmy BASF pomáhají zvýšit...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Pět chyb, které lidé dělají při používání klimatizace

Pět chyb, které lidé dělají při...

Jednou z nejčastějších chyb je zapnutí klimatizace na nejvyšší výkon bez předchozího vyvětrání interiéru Výdechy ventilační soustavy by měly směřovat ke stropu, nikoli na cestující,...