Volkswagen Užitkové vozy spouští podzimní servisní nabídku

  • Příprava vozidla na zimní provoz pro majitele zánovních i starších vozů
  • Výhodné servisní služby včetně pneuservisu pod jednou střechou
  • Akční nabídka na výměnu stíracích lišt a skla čelního okna s bonusem

Autorizovaná servisní síť značky Volkswagen Užitkové vozy připravila pro všechny své zákazníky rozsáhlou nabídku výhodných servisních služeb pro podzimní a zimní sezonu. Výhodou autorizovaných servisů značky Volkswagen Užitkové vozy je profesionální technické zázemí, rozsáhlé know-how a atraktivní nabídka všech servisních služeb včetně pneuservisu pod jednou střechou. Sezonní nabídka Volkswagen Service Zima 2018 pamatuje na různorodé požadavky majitelů vozidel všech věkových kategorií, ať se jedná o podnikatele, nebo soukromé osoby.

„Spolehlivost, bezpečnost, hospodárnost a komfort patří mezi hlavní priority v konstrukci automobilů značky Volkswagen Užitkové vozy a na stejných pilířích stojí i naše nabídka pro zákazníky v oblasti poprodejních služeb,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „S kampaní Volkswagen Service Zima 2018 nabízíme majitelům modelů Caddy, Transporter, Crafter a Amarok všech roků výroby jedinečnou příležitost, jak výhodně a s maximálním komfortem zajistit, aby byl jejich všestranný automobil Volkswagen v nejlepším technickém stavu. Ten je totiž společně se specifickou zimní výbavou hlavním předpokladem bezpečné a spolehlivé jízdy i za těch nejméně příznivých provozních podmínek nejchladnější části roku.“

Servisní partneři značky Volkswagen Užitkové vozy si v rámci kampaně Volkswagen Service Zima 2018 připravili pro své zákazníky komplexní portfolio poprodejních služeb střižených na míru konkrétnímu modelu i jeho stáří. Rozsah potřebných servisních úkonů před zimní sezonou určí na základě důkladné zimní servisní prohlídky. Profesionálové v autorizovaných servisech za výhodnou cenu od 299 Kč pečlivě zkontrolují brzdovou soustavu, výfukovou soustavu, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, akumulátor, klínový/rozvodový řemen, klimatizaci, provozní kapaliny, chladicí soustavu a světlomety včetně správného nastavení.

Případné opravy a odstranění technických nedostatků lze na místě realizovat za velmi výhodných podmínek, a to i u starších vozidel. Koncept servisních služeb Volkswagen Service totiž počítá s odlišnými požadavky majitelů zánovních vozů (do stáří 4 let) a starších vozů (5 let a více). Pro první skupinu zákazníků je po všech stránkách nejsmysluplnější používání Originálních dílů Volkswagen® s nejvyšší úrovní kvality, dlouhou životností a maximální spolehlivostí i bezpečností. U majitelů starších vozů se dostává do popředí otázka ceny s ohledem na časovou hodnotu vozidla. Tomuto požadavku vycházejí vstříc Originální výměnné a Economy díly Volkswagen®, které navzdory velmi výhodné ceně zachovávají nejvyšší úroveň funkčnosti, kvality a spolehlivosti.

Economy díly, koncipované pro vozy starší 5 let, představují 100% kvalitu podle standardů koncernu Volkswagen AG při plném zachování funkčnosti a bezpečnosti. Jejich cena je v porovnání s originálními díly o 25 % nižší. Jedná se například o akumulátory, sady stíracích lišt pro přední i zadní stěrače, vodní čerpadlo a celou řadu dalších dílů. Originální výměnné díly Volkswagen® jsou průmyslově renovované díly, jejichž pořízení je v porovnání s novými díly v průměru o 40 % výhodnější. Sortiment originálních výměnných dílů pokrývá především oblasti motoru, převodového ústrojí, podvozku a elektroinstalace. V obou případech platí záruka, stejně jako u nového dílu, dva roky.

Výhodnost servisních služeb autorizovaných servisů Volkswagen Užitkové vozy lze ještě zvýšit používáním knížky slevových poukazů Plus plán. Slevové kupony platí pro servisní úkony, nákup originálních dílů a příslušenství pro vozy značky Volkswagen Užitkové vozy. Majitelé starších vozů oceňují také program Volkswagen STK Service, který zahrnuje důkladnou přípravu vozidla na technickou kontrolu a měření emisí. Autorizovaný servis následně zajistí technickou kontrolu v nezávislé stanici STK pro zákazníka zdarma. Kromě toho mohou majitelé vozů starších 5 let využívat program Volkswagen kompletní ceny, které zahrnují jak cenu materiálu, tak i práci mechanika se zvýhodněnou hodinou sazbu.

V rámci servisní kampaně Volkswagen Service Zima 2018 mohou zákazníci využít výhodnou nabídku originálních nebo Economy sad stíracích lišt pro vozidla značky Volkswagen Užitkové vozy. Při zakoupení a výměně stíracích lišt získá zákazník jako bonus 1 litr originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů zdarma. Pro majitele modelů značky Volkswagen Užitkové vozy je určena také akční nabídka výměny originálního skla čelního okna, při níž zákazník obdrží jako bonus navíc 1 sadu originálních či Economy stíracích lišt pro přední okno za 1 Kč.

Velká pozornost při zimní přípravě vozidla by měla být věnována pneumatikám, které jsou stěžejní pro bezpečnost i hospodárnost provozu. Profesionální Volkswagen Pneuservis nabízí v této oblasti zákazníkům celou řadu nadstandardních služeb, z nichž mnohé lze v rámci akční nabídky využít za zvýhodněných podmínek díky poukazu v hodnotě 500 Kč (sleva platí při koupi sady nových pneumatik nebo kompletních kol). Kompletní přezutí vozu na kola se zimními pneumatikami zahrnuje nejen vyvážení, ale také očištění, ošetření a uskladnění pneumatik. Při výměně opotřebovaných pneumatik je samozřejmostí jejich bezplatná ekologická recyklace.

Autorizované servisy nabízejí majitelům automobilů značky Volkswagen Užitkové vozy široký výběr nejvhodnějších nových zimních pneumatik renomovaných značek s PneuGarancí, což je záruka na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Ještě větší pocit jistoty nabízejí pneumatiky s technologií AirStop. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky dokáže po jejím poškození zacelit otvor o průměru až 5 mm. Řidič tak může bezpečně pokračovat v jízdě až do servisu.

Bez povšimnutí by neměl zůstat ani zimní sortiment Originálního příslušenství Volkswagen®, doplněný o kolekci Volkswagen Lifestyle. Fanoušci zimních sportů nedají dopustit na střešní nosiče se specializovanými nosiči lyží a snowboardů. Místo nich lze použít také prostorný a aerodynamicky tvarovaný střešní box pro přepravu lyží a zavazadel. S pryžovými podlahlovými rohožemi a ochrannými vanami do zavazadlového prostoru zůstane interiér vozidla ochráněn před nečistotami a vlhkostí i ve velmi náročném provozu.

Zákazníci získají s Originálním příslušenstvím Volkswagen® na míru střižená řešení, která jsou dokonale přizpůsobena pro automobily značky Volkswagen Užitkové vozy z hlediska technického řešení i estetického dojmu. Při výrobě se používají kvalitní materiály a moderní postupy s důrazem na vysokou kvalitu zpracování i těch nejmenších detailů. Veškeré Originální příslušenství Volkswagen® splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Nabídka Volkswagen Service Zima 2018 pro majitele vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy platí do konce roku 2018 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

 

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Premiéra evoluční Fabie R5 Kopeckému vyšla

Premiéra evoluční Fabie R5 Kopeckému...

Třetí podnik domácího šampionátu v automobilových soutěžích Rallye Český Krumlov byl o uplynulém víkendu vybrán týmem ŠKODA Motorsport ke sportovní premiéře evoluce soutěžního vozu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Štajf dodržel v Krumlově tradici pátého místa

Štajf dodržel v Krumlově tradici...

První umístění posádky Štajf – Havelková v top 5 soutěže MČR s novým vozem Polo GTI R5 Uplatněné poznatky z testů prokázaly v závodě zrychlení Dosud stoprocentní úspěšnost...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Do Českého Krumlova s vyššími kartami

Do Českého Krumlova s vyššími kartami

Návrat posádky Racing 21 do českého šampionátu s vozem Polo GTI R5 Příprava na Kanárských ostrovech i v rámci domácího testu Jubilejní dvacátý start Vojtěcha Štajfa v této...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Porsche Česká republika podpořila Den Země v Uherském Brodě

Společnost Porsche Česká republika...

Porsche Česká republika byla hlavním partnerem tradiční akce u příležitosti Dne Země v Uherském Brodě Stánek Porsche Česká republika prezentoval komplexní řešení pro elektromobilitu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Změna ve vedení společnosti ŠKODA: Vedoucí závodu v Kvasinách se v rámci koncernu přesune do Číny

Změna ve vedení společnosti ŠKODA:...

Jiří Černý bude od 1. července 2019 zastávat pozici vedoucího závodu u SAIC Volkswagen Automotive Company Limited v čínském Ningbu Pod vedením Černého prošel závod v Kvasinách největší...