Vlastnit nové Volvo XC40 bude stejně bezproblémové jako vlastnit mobilní telefon

Program bude dostupný za sjednaný měsíční poplatek v místní měně, který mimo jiné zahrnuje také výměnu vozu za nový každých 24 měsíců.

Prémiová automobilka Volvo Cars vymyslela nový typ vlastnictví vozu

  • – který zavede společně s představením nového Volva XC40 a nového programu předplacených služeb nazvaného Care by Volvo.
  • Po provedení online objednávky mohou zákazníci vyrazit na cesty v novém volvu, aniž by museli řešit tradiční záležitosti spojené s koupí vozu, jako jsou záloha, pojištění, daně, servisní poplatky a cenové rozdíly dané zeměpisnou polohou nebo věkem zákazníka.
  • Mimoto bude program Care by Volvo v závislosti na regionální dostupnosti nabízet také celou řadu služeb digitální osobní asistenční služby, mezi něž patří například doplnění paliva, mytí a čištění vozu, odvezení vozu do servisu a dodání online zakoupeného vozu až domů.
  • Řidiči nového Volva XC40 budou současně prvními zákazníky Volvo, kteří získají možnost prostřednictvím nové technologie digitálního klíče sdílet svůj vůz s přáteli a členy rodiny. Funkce sdílení vozu bude součástí standardní nabídky pro zákazníky zapojené v programu Care by Volvo.

Håkan Samuelsson, prezident a generální ředitel automobilky, na toto téma uvedl:

„S programem Care by Volvo představujeme způsob získání vozu, který odpovídá požadavkům moderní doby. V době, kdy jsou zákazníci zvyklí platit za všechny možné druhy služeb transparentním způsobem bez navýšení o přidané poplatky, se může tradiční proces koupě a vlastnictví vozu zdát poněkud komplikovaný. Program Care by Volvo mění situaci.“

Nové Volvo XC40, představené minulý týden v Miláně, bude prvním modelem značky

– pro nějž bude program Care by Volvo nabízen. Pro ostatní modely bude program zaveden postupem času stejně jako nové digitální osobní asistenční služby. Program Care by Volvo představuje koncept, který se bude v průběhu doby dále vyvíjet. Jeho hlavním smyslem je poskytnout zákazníkům pohodlný přístup k vozu, který jim zajistí svobodu, již by právě auta měla symbolizovat.

Thomas Andersson, viceprezident pro program Care by Volvo ve společnosti Volvo Cars, zdůraznil:

„Naším cílem je nabídnout našim zákazníkům transparentní a prémiový uživatelský zážitek. Za pevný měsíční poplatek poskytne automobilka Volvo Cars velmi zajímavou alternativu k tradičnímu zakoupení vozu nebo leasingu. Čas je pro naše zákazníky luxus a my jsme prostřednictvím našeho programu schopni dopřát jim v jejich každodenních životech o něco více volného času. Jednoduše nám jde o to, abychom svým zákazníkům usnadnili život.“

Začátkem tohoto měsíce automobilka Volvo oznámila akvizici technologické platformy a klíčových zaměstnanců společnosti Luxe

– která na území USA provozuje automobilové osobní asistenční služby. Zmíněná akvizice představuje další příklad neustálého rozvoje automobilky Volvo v oblasti digitálního uživatelského zážitku.

Program Care by Volvo bude k dispozici nejprve pro nové majitele Volva XC40

– na následujících trzích: Švédsko, Spojené království, Německo, Španělsko, Itálie, Norsko, Polsko a Spojené státy americké. V další fázi budou následovat další trhy.

Prémiové předplacené služby vs. leasingové služby

Program Care by Volvo je novou prémiovou službou, která se od stávajících leasingových nabídek liší v celé řadě důležitých ohledů. Program Care by Volvo nabízí balíček komfortních služeb, které zákazníkům umožní užívat si jejich vůz, zatímco se společnost Volvo Cars postará o vše ostatní.

Privátní leasing představuje základní leasingovou nabídku, u níž nejsou v ceně zahrnuty žádné přidané služby, zatímco operativní full-service leasing zahrnuje jen některé ze služeb, které jsou součástí programu Care by Volvo. Například žádná z digitálních služeb, které budou součástí programu Care by Volvo, v současné době není zahrnuta v žádné aktuální leasingové nabídce.

Program Care by Volvo přinese také větší flexibilitu

– což znamená, že zákazníci budou mít v závislosti na svých potřebách možnost dočasně měnit auta. Díky programu Care by Volvo také odpadne vyjednávání o ceně. Průzkum mínění zákazníků ukázal, že se jedná o jeden z prvků procesu koupě vozu, které mají zákazníci v oblibě nejméně.

Pro program Care by Volvo budou stanoveny standardní národní ceny

– a také jednotná cena pro země eurozóny.Program Care by Volvo nedělá žádné cenové rozdíly s ohledem na geografickou polohu nebo věk zákazníka.

(Program Care by Volvo  zatím není v nabídce pro Českou republiku.)

Autorizovaný dealer a opravce VOLVO

Člen koncernu TUkas

 

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.volvo@auto-staiger.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

VIDEO – Volvo V60 – Ženeva 2018

Petra Doležalová, PR managerka Volvo ČR, představila moderátorovi Viktorovi Tamayo na ženevském autosalonu to nejdůležitější ze stáje Volvo.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Volvo V60: ceníky a technické specifikace

Volvo V60: ceníky a technické specifikace

Ceník Volvo V60 Technické specifikace Automobily Volvo V60 bude možné objednávat objednávat od 20.března. První zákaznické vozy dorazí na český trh na přelomu srpna a září.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Automobilka Volvo Cars bude na výstavě klasických automobilů Techno Classica reprezentovat svou značku Volvem P1800 S Sira Rogera Moora

Automobilka Volvo Cars bude na výstavě...

Automobilka Volvo Cars předvede ve svém stánku Volvo Cars Heritage na výstavě Techno Classica, která se koná ve dnech 21. až 25. března v německém Essenu, Volvo P1800 S z roku 1967, které v...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Automobilka Volvo Cars představila investiční fond, jehož smyslem je podpořit začínající společnosti

Automobilka Volvo Cars představila...

Prémiová automobilka Volvo Cars představila nový investiční fond, jehož smyslem je finančně podpořit začínající technologické společnosti s vysokým potenciálem bez ohledu na to, v jaké...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Automobilka Volvo představuje nové všestranně talentované rodinné kombi Volvo V60

Automobilka Volvo představuje nové...

Společnost Volvo Cars dnes odhalila nové pětidvéřové středně velké prémiové kombi Volvo V60, které upevní pozici švédské společnosti coby výrobce automobilů, v nichž se snoubí pěkný...