Se zcela novou Toyotou AYGO se nyní mohou podrobněji seznámit všichni cestující procházející terminálem „A“ bruselského letiště

Vystavovaný model AYGO v barevném provedení Pop Orange, dekory v černém klavírním laku a 15″ litými koly se zdvojenými paprsky v leskle černém tónu v edici ‘x-cite’ je nejvíce extrovertní verzí celé řady, které dodává sportovního ducha.

1toaletbrusel1000

V souladu se sloganem „Go Fun Yourself“ (Jděte a bavte se)

– používaným pro Toyotu AYGO je součástí expozice i speciální prostor k pořizování selfie portrétů. Cestující pohybující se na letišti v Bruselu tak mají možnost pořídit si vtipný autoportrét ke zpříjemnění své cesty.

Nové AYGO

– se představilo ve světové premiéře na Ženevském autosalonu 2014. Všechna rozhodnutí v otázkách stylistického ztvárnění i konstrukce nové Toyoty AYGO zohledňovala faktor zábavy, ať již jde o ikonické ztvárnění předních partií ve tvaru písmene „X“ nebo širokou škálu možností zákaznických úprav.

Interiér i vnějšek vozu je pojat tak, aby dovoloval realizovat širokou škálu různých variant a provedení. Zástupce Toyoty ve třídě minivozů je tak nejen zábavný za volantem, ale potěší i možnostmi dalších stylistických úprav podle přání zákazníka. V exteriéru je více než 10 částí, které lze snadno a v krátkém čase nahradit díly jiné barvy či provedení, a to například i po několika letech od zakoupení vozidla.

Zlepšení se dotkla i života na palubě nové malé Toyoty, a to díky většímu vnitřnímu prostoru a celé řadě moderních prvků výbavy. Nejnápadnějším příkladem je multimediální soustava x-touch. Plnobarevný sedmipalcový dotykový displej slouží k ovládání nejrůznějších palubních systémů, zatímco funkce MirrorLink pro připojení chytrého telefonu (se „zrcadlením“ jeho funkcí) umožňuje bezproblémové zapojení vozu do hektického on-line života, který většina z nás dnes vede.

Nové AYGO

– nabízené s klasickou manuální převodovkou nebo automatizovanou manuální převodovkou ‘x-shift’, pohání vylepšená verze již několikrát oceněného zážehového tříválce Toyota 1,0 l VVT-i. Tato pozoruhodná jednotka, která se stále řadí mezi nejlehčí motory ve své třídě, prodělala četné úpravy s cílem ještě zlepšit její vlastnosti a napomoci k rekordně nízké spotřebě paliva pouhých 3,8 l/100 km a emisím CO2 pouze 88 g/km.

Díky expozici na bruselském letišti se s novou Toyotou AYGO bude moci mezi prvními seznámit přes 1 milion návštěvníků procházejících každý měsíc terminálem „A“, a to ještě před zahájením evropských prodejů plánovaných na letošní léto.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nejpraktičtějším užitkovým vozem roku 2016 je Citroën JUMPY, Peugeot EXPERT a Toyota PROACE

Nejpraktičtějším užitkovým vozem...

V rámci výstavy Transport Expo byly ve středu 23. 11. 2016 vyhlášeny výsledky ankety o „Nejpraktičtější užitkový vůz roku 2016“ : Citroën Jumpy, Peugeot Expert i Toyota Proace:  Cílem...