Se zcela novou Toyotou AYGO se nyní mohou podrobněji seznámit všichni cestující procházející terminálem „A“ bruselského letiště

Vystavovaný model AYGO v barevném provedení Pop Orange, dekory v černém klavírním laku a 15″ litými koly se zdvojenými paprsky v leskle černém tónu v edici ‘x-cite’ je nejvíce extrovertní verzí celé řady, které dodává sportovního ducha.

1toaletbrusel1000

V souladu se sloganem „Go Fun Yourself“ (Jděte a bavte se)

– používaným pro Toyotu AYGO je součástí expozice i speciální prostor k pořizování selfie portrétů. Cestující pohybující se na letišti v Bruselu tak mají možnost pořídit si vtipný autoportrét ke zpříjemnění své cesty.

Nové AYGO

– se představilo ve světové premiéře na Ženevském autosalonu 2014. Všechna rozhodnutí v otázkách stylistického ztvárnění i konstrukce nové Toyoty AYGO zohledňovala faktor zábavy, ať již jde o ikonické ztvárnění předních partií ve tvaru písmene „X“ nebo širokou škálu možností zákaznických úprav.

Interiér i vnějšek vozu je pojat tak, aby dovoloval realizovat širokou škálu různých variant a provedení. Zástupce Toyoty ve třídě minivozů je tak nejen zábavný za volantem, ale potěší i možnostmi dalších stylistických úprav podle přání zákazníka. V exteriéru je více než 10 částí, které lze snadno a v krátkém čase nahradit díly jiné barvy či provedení, a to například i po několika letech od zakoupení vozidla.

Zlepšení se dotkla i života na palubě nové malé Toyoty, a to díky většímu vnitřnímu prostoru a celé řadě moderních prvků výbavy. Nejnápadnějším příkladem je multimediální soustava x-touch. Plnobarevný sedmipalcový dotykový displej slouží k ovládání nejrůznějších palubních systémů, zatímco funkce MirrorLink pro připojení chytrého telefonu (se „zrcadlením“ jeho funkcí) umožňuje bezproblémové zapojení vozu do hektického on-line života, který většina z nás dnes vede.

Nové AYGO

– nabízené s klasickou manuální převodovkou nebo automatizovanou manuální převodovkou ‘x-shift’, pohání vylepšená verze již několikrát oceněného zážehového tříválce Toyota 1,0 l VVT-i. Tato pozoruhodná jednotka, která se stále řadí mezi nejlehčí motory ve své třídě, prodělala četné úpravy s cílem ještě zlepšit její vlastnosti a napomoci k rekordně nízké spotřebě paliva pouhých 3,8 l/100 km a emisím CO2 pouze 88 g/km.

Díky expozici na bruselském letišti se s novou Toyotou AYGO bude moci mezi prvními seznámit přes 1 milion návštěvníků procházejících každý měsíc terminálem „A“, a to ještě před zahájením evropských prodejů plánovaných na letošní léto.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Anex s.r.o.
Žerotínova 378, 405 02 - Děčín III
412 558 098
seat@autoanex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Pro Toyotu Auris již jen do autobazaru

Pro Toyotu Auris již jen do autobazaru

Nová Corolla do něj dorazí během několika měsíců Po dvou generacích se japonská automobilka Toyota v Evropě loučí s modelem nižší střední třídy Auris. U kompaktních hatchbacků a kombi...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.