Peugeot 207 SW v nové verzi Outdoor je stvořený pro cesty za dobrodružstvím

Uvedený nový model je již možné objednávat, dodávky budou realizovány od počátku ledna 2008, cena od 428 900 Kč včetně DPH.

V červnu 2006 byl v České republice uveden model Peugeot 207 v tří a pětidveřové verzi. V roce 2007 byla tato řada posílena o další atraktivní verze: ušlechtilou 207 CC, sportovní 207 RC a prostornou 207 SW. A nyní do hry vstupuje ještě další silný hráč – Peugeot 207 SW Outdoor.

Peugeot 207 SW v nové verzi Outdoor je stvořený pro cesty za dobrodružstvím

Nová verze 207 SW Outdoor vyniká výrazným stylem a odráží soudobé trendy, které se zaměřují na netradiční a sportovní jízdní zážitky a snahu o všestranné aktivní vyžití. Mírně zvýšený podvozek s velkými koly, střešní „aero“ lišty v avantgardním stylu, ochranné lišty karoserie a sportovní maska s mřížkou udávají tón provedení exteriéru. Specifické materiály, variabilita a praktičnost jsou poznávací znaky interiéru.

Verze 207 SW Outdoor jsou poháněny benzínovými a dieslovými motory, které vynikají svou hospodárností a ohleduplností k životnímu prostředí (snížené emise skleníkových plynů CO2).

Benzínové motory:

  • 1.4 16V VTi: 70 kW ( 95 k), 136 Nm
  • 1.6 16V VTi: 88 kW (120 k), 160 Nm

Dieslové motory:

  • 1.6 16V HDI: 66 kW ( 90 k), 215 Nm
  • 1.6 16V HDI FAP: 80 kW ( 110 k), 240 Nm

Převodovka: 5ti stupňová manuální

Aktivní bezpečnost modelu 207 SW Outdoor zajišťuje u všech verzí systém ABS, elektronický rozdělovač brzdných sil a systém podpory brzdění v kritických situacích. Systém kontroly stability ESP je k dispozici na přání. Podobně jako současný model 207 SW má i verze Outdoor 1.6 HDI 80KW ( 110 k) vybavená systémem ESP funkci SSP (steering stability programme).

Z hlediska pasivní bezpečnosti má Peugeot 207 SW Outdoor bezpečnostní strukturu převzatou z modelu 207 se dvěma absorpčními kanály v případě čelního nárazu, aktivní opěrku nohy u řidiče a specifické výztuže uzpůsobené siluetě SW pro případ bočního nárazu. Tento ochranný celek doplňuje šest airbagů: dva přední adaptivní airbagy, dva boční, a na přání dva hlavové, pět tříbodových bezpečnostních pásů s navíječi a zvukovou i vizuální indikací nezapnutí (nebo odepnutí na zadních místech), zadní opěrky hlavy a tříbodové úchyty Isofix na zadních bočních sedadlech.

Provedení interiéru přebírá exkluzivní znaky vnějšího designu vozu 207 SW Outdoor orientované na cestování a volný čas. Zavazadlový prostor se vyznačuje praktičností a množstvím důvtipných řešení pro jeho optimální využití. Jeho objem představuje 428 l (metodou objemu tekutin). Se sklopenými zadními sedadly je celkový objem zavazadlového prostoru až po střechu 1 433 l.

Peugeot 207 SW Outdoor může být vybaven doplňky na přání z nabídky řady 207 jako je například alarm, osvěžovač vzduchu, systém hi-fi JBL nebo vyhřívaná sedadla jako doplněk v kombinaci s ostřikovači světlometů. Výbavu lze rozšířit o systém RT4, který spojuje audio a multimediální funkce. Zákazník má tak možnost připojit MP3 přehrávač prostřednictvím vstupů RCA a poslouchat vlastní hudbu nebo na zabudované obrazovce prohlížet fotky či přehrávat filmy. Tento systém dále obsahuje GSM telefon s hands free sadou a navigační systém GPS.

Barevná škála se skládá z 11 odstínů, z nichž jeden nový je vyhrazen exkluzivně pro model 207 SW Outdoor – šedá  Moondust. 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - PEUGEOT RALLY CUP v Hustopečích bez Firly a Kamence

PEUGEOT RALLY CUP v Hustopečích bez...

Třetím podnikem pokračuje v Hustopečích PEUGEOT RALLY CUP CZ 2018. Do čtrnáctého ročníku Agrotec Petronas Rally Hustopeče se přihlásilo pět posádek, které budou opět soupeřit nejen...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Jedinečné historické Peugeoty  si podmanily české diváky

Jedinečné historické Peugeoty si...

Čeští milovníci automobilové historie a především francouzské značky Peugeot na uplynulý víkend dozajista jen tak nezapomenou. Do Prahy se totiž poprvé v historii sjeli členové klubu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Team Peugeot Total v nemilosrdném Hellu skončil těsně pod stupni vítězů

Team Peugeot Total v nemilosrdném Hellu...

Víkend plný zvratů prožil Team PEUGEOT Total při pátém závodě Mistrovství světa FIA v rallycrossu na zatáčkovité a kopcovité trati v Hellu v Norsku. Dva vozy PEUGEOT 208 WRX se probojovaly do...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Historický rekord značky Peugeot v ČR vydržel jen měsíc, květen ho překonal o 10 %

Historický rekord značky Peugeot v ČR...

Peugeot v ČR v květnu registroval 1424 vozů, tedy nejvíce v historii. Dosavadní nejlepší výsledek, který Peugeot dosáhl jen měsíc předtím, byl překročen o 132 vozů. Druhé čtvrtletí...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový PEUGEOT 508 SW – Radikální kombi

Nový PEUGEOT 508 SW – Radikální...

Značka Peugeot odhaluje jen několik měsíců po radikálním fastbacku 508 jeho SW verzi. A i zde se jedná  o výraznou proměnu! Nový Peugeot 508 SW převrací principy silně zastoupeného trhu kombi...