Opel na 67. frankfurtském autosalonu: Opel Exclusive

Nejmodernější řešení: Digitální showroom 4Ka aplikace rozšířené reality umožňuje  zákazníkům nakonfigurovat si svůj Opel Insignia podle vlastního vkusu:

Od představení modelové řady Opel Insignia nové generace

– zavádí automobilový výrobce z Rüsselsheimu novou úroveň individualizace označovanou jako Opel Exclusive. Ta poskytuje zákazníkům modelu Opel Insignia, bez ohledu na to zda pro verzi grand Sport, Sports Tourer, Country Tourer anebo GSi, neomezený výběr barvy a několik exkluzivních designů kol z lehké slitiny. Později přibude i výběr ze speciálních kůží pro interiér a dalších designových detailů, které jim umožní vytvořit si automobil vystupující z masy a odrážející jejich vlastní vkus.

Výběr perfektní barvy pro nový automobil

– může být někdy složitější, než se na první pohled zdá. Často je podle osobního vkusu červená barva nabízená výrobcem příliš tmavá, modrá přespříliš světlá a zelená moc krémová. Proto někdy zákazníci musí při koupi nového vozu akceptovat mnohý kompromis a Opel je prvním masovým výrobcem, který svým programem Opel Exclusive přináší řešení tohoto problému. Navzdory označení, Exclusive v tomto případě neznamená něco elitářského anebo dostupného jen pro omezený okruh. Název naopak reflektuje touhu značky Opel poskytnout širokému okruhu zákazníků možnost vytvořit si něco, co je exkluzivní díky jejich vlastnímu vkusu, a umožnit jim odměnit se osobním vyjádřením, které pro ně samotné představuje přidanou hodnotu.

Tina Müller, šéfka marketingu Opel, zdůraznila:

„Opel Exclusive takřka nezná limity. Individualizované barvy, modifikované detaily designu a nenapodobitelné komfortní prvky umožňují zákazníkovi vytvořit si automobil Insignia přesně podle vlastního vkusu. Doslova stejně jedinečný, jako je on sám.“ 

Vystoupit z masy vlastní exkluzivní barvou

Při individualizaci svého nového modelu Opel Insignia si mohou zákazníci programu Opel Exclusive vybrat z 15 předdefinovaných barevných odstínů. Tyto barvy jsou k dispozici navíc k normální škále barev a jsou vyhrazeny výlučně jen pro klienty Opel Exclusive. To ale zdaleka ještě není vše. Zákazníci, kteří si přejí ještě vyšší míru individualizace, si mohou vytvořit zcela vlastní barvu. A je jedno, zda má být automobil sladěný s barvou oblíbené kravaty anebo s odstínem očí milované bytosti. Experti Opel po dodání vzorku namíchají preferovanou barvu přesně podle přání zákazníka.

Kromě volby odstínu barvy

– si mohou zákazníci Opel Exclusive zvolit další úroveň individualizace výběrem verze lakování. Opel nabízí v současnosti pro každou barvu pět různých verzí lakování:

  • Třívrstvý lak: Vytváří intenzivní a měkký vzhled laku
  • Metalizovaný lak: Odráží víc dopadajícího světla, což mu dodává jiskřivý žár.
  • Perleťový lak (mica): Září jemnou vrstvou krystalků vyvolávajících neobyčejně přirozený perleťový lesk
  • Normální lak: Má intenzivní barvu příslušného odstínu bez přídavného efektu
  • Barevný lak s vrchním čirým lakem: Dodává barvě výraz hloubky při zachování její intenzity.

A jestliže mají standardní modely Insignia na váš vkus

– mnoho chromu, komplet High Gloss Black Pack dává modelu Exclusive osobitý sportovní nádech prvky vyvedenými ve vysoce lesklé černé barvě: lišta s logem Opel na masce chladiče, lišty kolem bočních oken, kryty vnějších zpětných zrcátek a další detaily.

Při volbě barevného odstínu a způsobu jeho provedení

– nabízí program Opel Exclusive další možnosti individualizace výběrem ze čtyř nových exkluzivních designů disků kol z lehké slitiny ve formátu od 18 do 20 palců. Vnějšímu fascinujícímu designu modelu Insignia dodávají novou dynamiku. Navíc Opel nabízí i paletu exkluzivních kůží a dekoračních prvků pro interiér, kterými si zákazníci mohou svůj automobil ještě přiblížit svému osobnímu vkusu.

Nový digitální showroom a aplikace rozšířené reality

Jako součást programu Opel Exclusive připravil výrobce i nová digitální řešení. Zákazníci si mohou například vytvořit své vozidlo v ultra vysokém rozlišení v digitálním 4K showroomu, což jim umožňuje spatřit svůj budoucí automobil, jako by stáli vedle něho. Kromě toho přidává Opel novou dimenzi exkluzivity s aplikací Opel Exclusive Augmented Reality App. Umožňuje zákazníkům vzít si svůj virtuální automobil s sebou domů. Aplikaci je třeba stáhnout (z Apple iTunes a Google Play), otevřít a poslat na e-mailový účet. Při oskenování smartfonem anebo tabletem může potenciální zákazník vidět svůj jedinečný automobil z každého úhlu. Obrázky může poslat e-mailem přátelům anebo je vystavit na rozličných sociálních sítích.

 

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Autorizovaný dealer a opravce OPEL

Člen koncernu TUkas

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.opel@auto-staiger.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Opel/Vauxhall vyráží s plánem PACE! směrem k ziskové, elektrické a globální budoucnosti

Opel/Vauxhall vyráží s plánem PACE!...

Michael Lohscheller, generální ředitel společnosti Opel Automobile, včera oznámil strategický plán PACE!, jehož cílem je obnovit finanční základy podniku a zajistit udržitelnou...

VIDEO – Opel GSI, Opel rodina X,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Opel přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Opel představí BiTurbo: Nový špičkový diesel pro vlajkovou loď Opel Insigni na autosalonu ve Frankufurtu nad Mohanem (12. až  20.září 2017)

Opel představí BiTurbo: Nový...

Sekvenční přeplňování dvěma turbodmychadly, výkon 154 kW / 210 k s mohutným točivým momentem se spotřebou pouze 6,9 l na 100 km. Opel rozjel výrobu svého nového špičkového turbodieselu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Opel na 67. mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem představí pět světových premiér (návštěvní dny pro veřejnost 14. – 24. září 2017)

Opel na 67. mezinárodním autosalonu ve...

S novým krédem značky „Budoucnost patří všem“ se Opel nedávno začlenil do koncernu PSA, čímž vznikl skutečný evropský šampión. Grandland X: Dynamické SUV s velkým vnitřním prostorem...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Je Škoda Fabia nejlepší? Největší porovnávací test v ČR

Je Škoda Fabia nejlepší? Největší...

Ve spolupráci s UAMK.cz, usporne.info a ČRo1 jsme ji postavili proti sedmi dalším konkurentům. Fabia tak vyzvala Kia Rio, Citroen C3, Ford Ka+, Dacia Sandero, Renault Clio, Opel Corsa a Hyundai i20 a...