Obhájení titulu Superbrands doplnilo i ocenění v soutěži Marketér roku

  • Společnost Auto Palace Group obhájila titul Superbrands z loňského roku
  • Mezinárodní ocenění za budování značky získala jako jediná automobilová dealerská skupina
  • Auto Palace se tak zařadila k dalším firmám oceněným letos titulem Superbrands – Electro World, Uniqa nebo Hornbach
  • Skupina Auto Palace získala letos poprvé také ocenění v oborové soutěži Marketér roku

Dealerská skupina Auto Palace obhájila i v roce 2019 zisk prestižního ocenění Superbrands za dlouhodobé úsilí o rozvoj znalosti a hodnot své značky v České republice. Na opětovné získání zmíněného titulu navázala také nedávným oceněním Duhový delfín v prestižní oborové soutěži Marketér roku, kterou každoročně vyhlašuje Česká marketingová společnost.

Mezinárodní titul Superbrands se v ČR uděloval letos pošesté. Jeho držitelé prošli výběrovým řízením, na jehož konci rozhodovala expertní komise tvořená profesionály z obchodu, komunikace, marketingu a médií. Rozhodujícími kritérii při posuzování soutěžících byla úroveň budování povědomí a hodnot značky.

Opětovný zisk ocenění Superbrands 2019 přichází v době, kdy automobilový průmysl v EU prochází poměrně významnými změnami a regulacemi. Přesto se skupině Auto Palace podařilo udržet vloni obrat v ČR na úrovni 6 miliard Kč. K tomuto výsledku přispěla dlouhodobá i vhodně orientovaná marketingová komunikace s veřejností, korporátními klienty a zaměstnanci Auto Palace.

„Už při zisku loňského ocenění Superbrands jsme s ním intenzivně pracovali v různých marketingových kanálech – kromě klasického PR jsou například pečetě Superbrands součástí emailových podpisů všech našich 600 zaměstnanců v ČR, na všech pobočkách jsou vystaveny diplomy a plakáty, loga jsme zařadili na webové stránky a opatřili jimi klientské tištěné materiály, jako jsou letáky nebo prodejní desky. Pro brandování menších předmětů, například dárků, máme vyrobené samolepky. Ocenění nám rovněž pomáhá při náboru nových zaměstnanců a během výběrových řízeních na flotilové obchody s korporátními klienty,“ vysvětil Stanislav Perkner, marketingový manažer Auto Palace pro ČR a Slovensko.

Dealerská skupina Auto Palace obhájila i v roce 2019 zisk prestižního ocenění Superbrands za dlouhodobé úsilí o rozvoj značky Auto Palace v České republice. Zařadila se tak do skupiny dalších firem oceněných tímto titulem, jako jsou Electro World, Uniqa nebo Hornbach. Marketingový manažer Auto Palace CZ/SK Stanislav Perkner převzal ocenění z rukou Romana Sovjáka, ředitele Superbrands pro Českou republiku.

Skupina Auto Palace získala letos poprvé ocenění v oborové soutěži Marketér roku, kterou již počtrnácté vyhlásila Česká marketingová společnost. Cenu Duhový delfín za inovativní projekt “Virtuální showroom” převzal Stanislav Perkner, marketingový manažer Auto Palace pro ČR a Slovensko.

OCENĚNÍ MARKETÉR ROKU

Ve stejném období navíc získala skupina Auto Palace další ocenění, a to v prestižní oborové soutěži Marketér roku, kterou již počtrnácté vyhlásila Česká marketingová společnost (ČMS) pod záštitou osobnosti světového marketingu prof. Philipa Kotlera. Cenu prezídia ČMS Duhový delfín získal za inovativní projekt Virtuálního showroomu Stanislav Perkner, marketingový manažer Auto Palace pro ČR a Slovensko.

„Jsme samozřejmě velmi rádi, že naše marketingové aktivity byly oceněny v letošním ročníku soutěže Marketér roku. Je to o to cennější, že se jedná o náš první úspěch v tomto prestižním oborovém klání,“ uvedl Perkner.

 

 

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Audi Sport slaví páté vítězství ve čtyřiadvacetihodinovce na Nürburgringu

Audi Sport slaví páté vítězství ve...

2012, 2014, 2015, 2017 a 2019: Audi R8 LMS zvítězilo od roku 2009 ve 45 % ročníků největšího vytrvalostního závodu na světě Audi Sport Team Phoenix projel cílem jako první s posádkou Pierre...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Vrcholné výkony: Audi SQ8 TDI

Vrcholné výkony: Audi SQ8 TDI

Nejvýkonnější vznětový motor na evropském trhu – V8 Biturbo s 435 k Vysoká úroveň jízdní dynamiky díky stabilizaci bočního náklonu, řízení všech kol a sportovnímu diferenciálu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Na dovolenou jedině s náhradním autoklíčem!

Na dovolenou jedině s náhradním...

Jeden ztracený nebo nefunkční autoklíč dokáže překazit plány na pohodovou dovolenou. Možná kvůli němu budete muset zrušit plánovaný výlet, nebudete se moci dostat zpátky do hotelu a nebo...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - PŘEHLÍDKA DS AUTOMOBILES NA PARIS FASHION WEEK®

PŘEHLÍDKA DS AUTOMOBILES NA PARIS...

Společnost DS Automobiles s potěšením oznamuje partnerství s Fédération de la Haute Couture et de la Mode v rámci týdne módy Paris Fashion Week® a týdnů Haute Couture. DS Automobiles a módní...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot ve Francii zahajuje elektrickou ofenzívu

Peugeot ve Francii zahajuje elektrickou...

Peugeot ve Francii spustil ofenzívu elektrifikace své modelové řady a zahájil příjem objednávek elektrických a hybridních vozů. Od 7. června je tak ve Francii možné objednat nový Peugeot 208 /...