Nový FABIKE CUPRA s mimořádně sportovním charakterem a vytříbeným designem

  • CUPRA představuje jízdní kolo s osobitým stylem značky ve spolupráci se studiem FABIKE Projects
  • Jedinečné jízdní kolo díky nevšední kombinaci materiálů a barev

CUPRA představuje jízdní kolo FABIKE CUPRA pro jízdu po městě, které se vyznačuje charakteristickým stylem značky, aplikovaným tentokrát na dvou kolech. SEAT touto premiérou realizuje svůj plán vytvořit řadu produktů, s nimiž mohou zákazníci prožívat svět značky CUPRA i mimo interiér vozů CUPRA.

CUPRA spolupracuje na tomto novém projektu s italskou značkou FABIKE s jedinečným postavením na trhu jízdních kol. Značka, výjimečná manuální výrobou svých jízdních kol, se snaží využívat veškeré vyspělé technologie materiálů, vytříbený design i přednosti highendových závodních jízdních kol a nabízet je na trhu cyklistům ve městech. CUPRA FABIKE je městské jízdní kolo, které nezklame ani nejnáročnější cyklisty.

Představením tohoto jednostopého vozidla naplňuje CUPRA vytyčený cíl vytvořit kolem svých vozů nový svět, v němž může navazovat partnerství s různými studii za účelem návrhu designu a výroby limitovaných kolekcí, odrážejících charakter, přístup a hodnoty značky.

Sportovní značka představí v nadcházejících měsících další plody této strategie. Partnerství s různými studii a kreativními dílnami přinese nové produkty CUPRA s vynikající úrovní řemeslného zpracování, vášní, vysokou kvalitou a individualizací.

Antonino Labate, ředitel pro strategii, vývoj a obchodní operace značky CUPRA, zdůraznil, že „tento první projekt, který představujeme, ukazuje naše úsilí o vytvoření osobité identity kolem značky CUPRA. V tomto smyslu uvedeme během několika nadcházejících měsíců řadu exkluzivních produktů s přitažlivostí a základními hodnotami značky CUPRA“.

Zakladatel společnosti FABIKE, Fabio Putzolu, který pochází z italské rodiny s dlouhou cyklistickou tradicí, podtrhl, že „na začátku jednání se značkou CUPRA se na nás obrátili s podnětnou žádostí: proměnit náš produkt v něco ještě více jedinečného, exkluzivního a sofistikovaného. Abychom toho dosáhli, zahájili jsme rozsáhlý výzkum. Vytvořili jsme přitom výjimečnou kombinaci barev a materiálů, jako jsou měď a uhlíkové kompozity. A výsledek je úžasný“.

Stejně jako všechna jízdní kola, vyráběná společností FABIKE, je i nový FABIKE CUPRA vyroben z více než 100 různých dílů. Montáž jízdních kol probíhá ručně a dokončení jednoho jízdního kola trvá v průměru čtyři hodiny. Jízdní kolo FABIKE CUPRA s rámem z uhlíkového kompozitu je výjimečné kombinací závodních řídítek, hydraulicky ovládaných kotoučových brzd a jednostupňového převodu s ozubeným řemenem. Toto bezkonkurenční jízdní kolo lze zakoupit v obchodech FABIKE a od konce roku také v prodejní síti značky CUPRA.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

Kontakt:
ARAVER CZ s.r.o.
Na Zerzavici 1946, 686 01 - Uherské Hradiště
572 433 315
dostalek.jiri@araver.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
KONTAKT spol. s r.o.
Svobodova 2050, 511 01 - Turnov
481 325 726
oztu@havex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Jordi Gené uskutečnil první dynamický test závodního vozu CUPRA e-Racer

Jordi Gené uskutečnil první dynamický...

Úspěšné testy na závodním okruhu Castellolí (Barcelona) potvrzují velmi konkurenceschopné výkony závodního vozu CUPRA e-Racer Jordi Gené, testovací a vývojový jezdec značky CUPRA, poprvé...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - CUPRA TCR a Petr Fulín ovládli nedělní závod TCR Germany v Mostě

CUPRA TCR a Petr Fulín ovládli nedělní...

Úspěšný víkend v domácím prostředí: páté a první místo Velmi vyrovnané startovní pole s 30 závodními vozy Fulín má ze čtyř startů v TCR Germany zlato, stříbro, dvě umístění...