Na fotbal do Toyota Areny !

2. srpna proběhl slavnostní křest nově pojmenovaného letenského stadionu na Toyota Arena.

V sobotu 2.srpna 2003 se konal, v rámci prvního domácího ligového fotbalového utkání mezi kluby AC Sparta Praha a SFC Opava, slavnostní křest nově pojmenovaného letenského stadionu Toyota Arena.

Na fotbal do Toyota Areny !
Na fotbal do Toyota Areny !
Na fotbal do Toyota Areny !
Na fotbal do Toyota Areny !


Největší japonská automobilka Toyota oznámila v březnu letošního roku partnerské spojení s klubem AC Sparta Praha formou pětiletého kontraktu v celkové hodnotě 75 milionů Kč. Toyota Arena byla slavnostně pokřtěna představiteli klubu AC Sparta Praha a společnosti Toyota Motor Czech.


„Jsem nadšený, že Sparta vyhrála tento úvodní domácí zápas. Začala tak úspěšně naše nová spolupráce, je to pro nás radostný den,“ uvedl Hitoshi Ikoma, prezident společnosti Toyota Motor Czech. „Český fotbal má v Japonsku velice dobrý zvuk díky Ivanu Haškovi, který tam hrál a je i spjatý se Spartou,“ dodal Ikoma, kterého upoutal svým výkonem Karel Poborský.


Název TOYOTA ARENA, který zdobí stadion od nové sezóny nejvyšší fotbalové soutěže 2003/2004, nebude pouhou záměnou označení, ale v úzké spolupráci s vedením klubu by měl, díky vloženým investicím Toyoty, znamenat kvalitativní posun v úrovni poskytovaných služeb pro diváky přímo v ochozech stadionu. V konkrétní podobě to bude znamenat obměnu diváckých sedadel, rekonstrukci sociálního zařízení a v neposlední řadě také zkvalitnění prostorů pro občerstvení diváků v době zápasu. Fotbalový klub AC Sparta Praha se tak stává po vzoru Bayernu Mnichov nebo Bayeru Leverkusen dalším evropským klubem, který ponese v názvu svého stadionu jméno hlavního partnera.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Největší obchodní dům

automobilů v ČR

 

Motto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí...”

Kontakt:
AUTO JAROV, s.r.o.
130 00 Praha 3, Osiková 2
251 002 111
autojarov@autojarov.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...