Na fotbal do Toyota Areny !

2. srpna proběhl slavnostní křest nově pojmenovaného letenského stadionu na Toyota Arena.

V sobotu 2.srpna 2003 se konal, v rámci prvního domácího ligového fotbalového utkání mezi kluby AC Sparta Praha a SFC Opava, slavnostní křest nově pojmenovaného letenského stadionu Toyota Arena.

Na fotbal do Toyota Areny !
Na fotbal do Toyota Areny !
Na fotbal do Toyota Areny !
Na fotbal do Toyota Areny !


Největší japonská automobilka Toyota oznámila v březnu letošního roku partnerské spojení s klubem AC Sparta Praha formou pětiletého kontraktu v celkové hodnotě 75 milionů Kč. Toyota Arena byla slavnostně pokřtěna představiteli klubu AC Sparta Praha a společnosti Toyota Motor Czech.


„Jsem nadšený, že Sparta vyhrála tento úvodní domácí zápas. Začala tak úspěšně naše nová spolupráce, je to pro nás radostný den,“ uvedl Hitoshi Ikoma, prezident společnosti Toyota Motor Czech. „Český fotbal má v Japonsku velice dobrý zvuk díky Ivanu Haškovi, který tam hrál a je i spjatý se Spartou,“ dodal Ikoma, kterého upoutal svým výkonem Karel Poborský.


Název TOYOTA ARENA, který zdobí stadion od nové sezóny nejvyšší fotbalové soutěže 2003/2004, nebude pouhou záměnou označení, ale v úzké spolupráci s vedením klubu by měl, díky vloženým investicím Toyoty, znamenat kvalitativní posun v úrovni poskytovaných služeb pro diváky přímo v ochozech stadionu. V konkrétní podobě to bude znamenat obměnu diváckých sedadel, rekonstrukci sociálního zařízení a v neposlední řadě také zkvalitnění prostorů pro občerstvení diváků v době zápasu. Fotbalový klub AC Sparta Praha se tak stává po vzoru Bayernu Mnichov nebo Bayeru Leverkusen dalším evropským klubem, který ponese v názvu svého stadionu jméno hlavního partnera.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.