Honda Motor Europe: Projekt Adventure Roads přivádí Hondu Africa Twin na jižní polokouli

Honda Motor Europe s potěšením oznamuje, že po nadšené odezvě na úvodní ročník 2017 přichází s další akcí v rámci programu Adventure Roads, který v průběhu března 2019 jezdcům nabídne jedinečný zážitek z cesty napříč jižní Afrikou.

V rámci první akce Adventure Roads se 40 motocyklových nadšenců na strojích CRF1000L Africa Twin vydalo po klikatých cestách lemovaných strhujícími scenériemi západního pobřeží Norska na 8denní 3500 km dlouhou cestu z Osla na Nordkapp (nejsevernější bod Evropy).

Tato akce vytvořila šablonu pro podobná dobrodružství pod záštitou značky a Honda Motor Europe opět nabízí 40 jezdcům příležitost vydat se na strojích CRF1000L Africa Twin včetně nové verze Adventure Sports na nezapomenutelnou cestu, jež bude tentokrát zakončena na jižním konci afrického kontinentu.

Druhá akce Adventure Roads, která začne v Durbanu na východním pobřeží Jižní Afriky, zavede účastníky na 3 200 km dlouhou cestu napříč celou zemí – přes Lesotho – do překrásného Kapského města. 12denní cesta povede různorodým terénem a impozantními scenériemi jedné z nejatraktivnějších zemí pro dobrodružné výpravy.

‘Adventure Roads 2019’ představuje kompletní balíček služeb pro 40 zákazníků z celé Evropy. Pro účastníky bude zajištěno veškeré ubytování, průvodci i údržba jejich strojů, takže oni sami mohou pouze relaxovat, vychutnávat si jízdu a dopřát si nezapomenutelné zážitky. Kromě toho získají možnost setkat se s hvězdami rallye týmu Honda HRC a získat od nich cenné tipy pro jízdu.

Pro více informací o programu Adventure Roads a pro registraci vašeho zájmu prosím navštivte stránky: www.hondaadventureroads.com nebo si stáhněte základní informace o projektu ‘Adventure Roads’ ze stránek hondanews.eu

HONDA ADVENTURE  ROADS 2019

POZNÁVEJTE

AFRICA TWIN SE VRACÍ DOMŮ DO AFRIKY

Afrika. Terén, který byl inspirací pro model Africa Twin. Dokonalé prostředí pro posouvání vlastních limitů a pro naplnění touhy po dobrodružství, které je domovem řady legendárních jezdců. A v březnu 2019 si ji budete moci ve svém seznamu vytoužených cest odškrtnout.

Zjistěte, jak daleko můžete posunout hranice za řídítky stroje Africa Twin v rámci cestovní akce Honda Adventure Roads 2019 pořádané společností Honda Motor Europe. Vyrážíme do Jižní Afriky za neopakovatelnými zážitky a zveme všechny jezdce na strojích Africa Twin, aby se vydali s námi. Zažijte skutečnou svobodu na cestách a poznejte krajiny a zážitky, které nemají na jižní polokouli konkurenci. Zažijte to pravé dobrodružství na úchvatných cestách Jižní Afriky a cestu zakončete na nejjižnějším výběžku celého kontinentu. Co si z cesty odnesete:

SDÍLENÍ

Vydejte se na cestu spolu s dalšími Africa Twin nadšenci a poznejte kamarádství, získejte nové dovednosti a navažte cestou nová přátelství. Učte se jeden od druhého a zjistěte, že cesta je často stejně vzrušující, jako její cíl.

JÍZDA S HVĚZDAMI TÝMU HRC

Jezděte jako profesionálové a objevte nové stránky vaší Hondy Africa Twin díky rallye jezdcům z továrního týmu Honda Racing Corporation, kteří se s vámi cestou podělí o své zkušenosti a pomohou vám vychutnat si maximální vzrušení na každém kilometru.

PRONIKNĚTE DO HLUBIN DNA MODELU AFRICA TWIN

Poznejte, k čemu byl tento motocykl navržen, a to přímo v terénu, který jej inspiroval. Od kamenitých cest až po dlouhé pouštní úseky, vaše Africa Twin nebo Africa Twin Adventure Sports pokoří každý terén, do kterého se vydá.

SEZNAMTE SE NA CESTĚ S AMBASADORY ZNAČKY HONDA

Tato jízda je určena pouze pro majitele strojů Honda. Sdílejte ji s ambasadory značky Honda z několika různých oblastí a noste své barvy Honda s pýchou. Staňte se jezdcem, kterým jste vždy chtěli být a poznejte nový rozměr radosti z jízdy – takový, který vám poskytne jedině motocykl Honda.

TRÉNINK OD JEZDCŮ HRC A AMBASADORŮ HONDA

Ocenili byste na cestě Honda Adventure Roads spolujezdce? Shromáždili jsme legendární rallye jezdce z týmu HRC, kteří se s vámi podělí o své znalosti, aby se každý kilometr na vaší Hondě Africa Twin stal nezapomenutelným. Budete mít možnost strávit vyhrazený čas s jezdci HRC, kteří vám pomohou zlepšit vaše dovednosti a připravit se na další etapy cesty.

Žádné dobrodružství by nebylo úplné bez malého překvapení na cestě. Na naší cestě Norskem

mezi nás zavítal Alex Caizergues, držitel světového rychlostního rekordu v kitesurfingu, a Honda Adventure Roads ambasador, který nás ohromil svými dovednostmi.

Tentokrát se můžete těšit na více speciálních hostů.

POHÁNĚNO VÁŠNÍ HONDA

Název Honda s sebou nese desítky let nejvyšší kvality a vášně. Sdílejte tyto charakteristiky a vydejte se spolu s námi na nezapomenutelnou cestu, která vaši Hondu posune tam, kam patří.

  • Učte se od nejlepších
  • Poznejte naše ambasadory
  • Přidejte se do rodiny 

CESTA A ZASTÁVKY

 Pravý road trip by neměl končit západem slunce. Honda Adventure Roads v sobě kombinuje přírodní scenérie s luxusem v podobě mixu nezapomenutelného ubytování, které zahrnuje okouzlující místní chatky, prémiové hotely i kempování pod hvězdami.

Účastníci akce Honda Adventure Roads 2019 se mohou těšit na 3 736 kilometrů rozdělených do 12 etap, které vedou jedněmi z nejkrásnějších přírodních scenérií v Jižní Africe. Od slavného sedla Sani Pass přes Lesotho, ohromující scenérie pouštní oblasti Karoo, přes sedlo Swartberg Pass až k Mysu dobré naděje – na této cestě poznáte Jižní Afriku jako málokdo jiný. A díky kombinaci silnic a nezpevněných cest střední až vysoké obtížnosti je pravděpodobné, že vaše jezdecké schopnosti budou vystaveny těžké zkoušce, ze které vyjdete ještě více posíleni.

JSTE PŘIPRAVENI VYDAT SE S NÁMI NA CESTU?

Honda Adventure Roads 2019 začne již brzy. Vaše místo čeká. Zaregistrujte se již dnes. Akce je určena pro všechny majitele strojů Africa Twin a dalších velkých cestovních endur Honda, kteří se chtějí postavit výzvě v podobě nového terénu. Musíte mít alespoň střední jezdecké zkušenosti; jízdní schopnosti budou před cestou prověřeny.

Trasa není vhodná pro začátečníky, neboť zahrnuje jízdu s vyšší technickou obtížností.

Více zde: 

www.hondaadventureroads.com/register/

www.hondaadventureroads.com

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - SPOLEČNOST HONDA NECHALA POPRVÉ KRÁTCE NAHLÉDNOUT DO INTERIÉRU PROTOTYPU ELEKTROMOBILU, KTERÝ SMĚŘUJE NA ŽENEVSKÝ AUTOSALON

SPOLEČNOST HONDA NECHALA POPRVÉ KRÁTCE...

Společnost Honda nechala poprvé krátce nahlédnout do interiéru prototypu svého kompaktního elektromobilu V přístrojové desce na celou šířku vozu se snoubí čistý a střídmý design s...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Honda potvrdila, že na ženevském autosalonu 2019 uvede ve světové premiéře  prototyp nového elektromobilu

Společnost Honda potvrdila, že na...

Světová premiéra nového elektromobilu Honda na ženevském autosalonu 2019 je potvrzena Byla představena předběžná podoba prototypu Další krok v rámci závazku společnosti Honda, že do roku...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Honda potvrdila, že na ženevském autosalonu 2019 uvede ve světové premiéře  prototyp nového elektromobilu

Společnost Honda potvrdila, že na...

Světová premiéra nového elektromobilu Honda na ženevském autosalonu 2019 je potvrzena Byla představena předběžná podoba prototypu Další krok v rámci závazku společnosti Honda, že do roku...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda slaví nejlepší prodejní výsledek v historii českého motocyklismu!

Honda slaví nejlepší prodejní...

Společnost Honda Motor Europe Ltd., Czech Republic Branch dosáhla v roce 2018 za časové období od 1.1.2018 do 31.12.2018 nejúspěšnějšího prodejního výsledku a poprvé v historii překročila...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda představuje novou akční nabídku na své vozy!

Honda představuje novou akční nabídku...

hybridní CR-V se sadou příslušenství „Style“, benzínové CR-V se zimními koly zdarma a příslušenstvím se slevou,   Civic 5D s bonusem až 80 000Kč a řada dalších výhod! Nabídka platí...