Audi sezonní servis: profesionální servisní služby, originální díly a originální příslušenství

Audi Service zve společně s Ondřejem Bankem, členem Audi Ski Teamu a tváří sezonní servisní kampaně, majitele zánovních i starších vozů Audi do autorizovaných servisů Audi. Od začátku října až do konce února mají k dispozici profesionální servisní služby a kompletní sortiment Audi originálního příslušenství® za mimořádně výhodné ceny.

„I příprava je součástí vítězství,“ říká Ondřej Bank a tímto mottem se řídí také Audi sezonní servis

Velká pozornost je v letošním roce věnována oblasti pneumatik a kompletního pneuservisu s několika atraktivními novinkami a akčními nabídkami. Maximální péči o zákazníky dokládají také nabídky Audi Energy Program, Audi kompletní ceny, Audi Assistance a Audi STK Service.

Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika, říká:

„V nejvyšších polohách České republiky už napadl první sníh letošního podzimu, a to je jasný signál pro všechny motoristy, aby již neotáleli s přípravou svého vozidla na náročný zimní provoz. Servisní partneři Audi nabízejí kompletní servisní péči za výhodných podmínek majitelům všech vozů Audi bez ohledu na rok výroby. V zimě je ještě více než kdy jindy rozhodující maximální trakce. Řidiči vozů Audi již vědí, že v tomto ohledu je sázkou na jistotu pohon všech kol quattro. Poněkud přehlížené však bývají pneumatiky, které tvoří jediný kontakt vozu s vozovkou. Proto se v letošní sezonní kampani Audi Service zaměřujeme právě na oblast pneumatik a pneuservisu, abychom našim zákazníkům zajistili po všech stránkách bezpečné, komfortní a dynamické cestování i za nepříznivých provozních podmínek.“

Profesionální Audi Pneuservis šetří zákazníkům čas

– protože výměnu pneumatik mohou nechat uskutečnit i během servisní prohlídky vozidla. „Přezutí“ z letních pneumatik na zimní přitom zahrnuje kompletní vyvážení a důkladnou prohlídku i údržbu pneumatik. Zákazník si může nechat letní pneumatiky uskladnit do další sezony za výhodnou cenu. Samozřejmostí je také zpětný odběr použitých pneumatik zdarma a jejich ekologická likvidace.

Na služby Audi Pneuservisu může zákazník uplatnit nový slevový poukaz v hodnotě 500 Kč

Zákazník jej získá na webových stránkách Audi po vyplnění požadovaných údajů nebo přímo v autorizovaném servisu Audi. Poukaz lze využít k úhradě ceny za nákup nových pneumatik od renomovaných výrobců, resp. kompletů originálních kol a pneumatik. Kvalitní zimní pneumatiky jsou na zimních silnicích stejně důležité jako správně namazané lyže na sjezdovce. Speciální akční nabídka proto zahrnuje zimní pneumatiky Continental ContiWinterContact TS 830 P pro vozy s vysokým výkonem. S rozměrem 205/55 R 16 jsou k dispozici již za 2280 Kč.

Nabídka Audi kompletní kola zahrnuje

– sady kompletních kol se zimními pneumatikami značek Dunlop, Pirelli, Michelin nebo Continental. Například sadu velmi kvalitních kol z lehké slitiny s pneumatikami Dunlop SP Winter Sport 3D lze pořídit pro Audi A1 (195/50 R 16) za 34 220 Kč, pro Audi A3 (205/50 R 17) za 47 880 Kč, pro Audi A4 B9 (225/50 R 17) za 51 640 Kč a pro Audi A8 (235/50 R 19) za 86 020 Kč. Ve všech případech se jedná o specifikaci pneumatik AO pro originální výbavu automobilů Audi, které jsou vyvíjeny v souladu s náročnými kritérii značky Audi. Unikátní kola Audi z lehké slitiny pro zimní provoz jsou vyráběna ze speciální slitiny a opatřena odolnou povrchovou úpravou pro náročný provoz v mrazivém počasí a na vozovkách s chemickým ošetřením.

V oblastech s nejnáročnějšími zimními podmínkami

– zajistí bezpečné dojetí do cíle kvalitní sněhové řetězy Audi pro kola s průměrem ráfku 15“ až 19“ v provedeních Basic pro méně časté použití (za 3280 Kč pro pneumatiky s šířkou 205 mm, resp. za 3510 Kč pro pneumatiky s šířkou 215 až 225 mm) nebo Comfort včetně autoregulace, ochrany kola a automatické demontáže. Rovněž sněhové řetězy Comfort jsou k dispozici ve dvou verzích v závislosti na šířce pneumatiky (pro pneumatiky s šířkou 215 až 225 mm stojí 6250 Kč, pro pneumatiky s šířkou 225 až 235 mm vyjdou na 6910 Kč).

Při zakoupení nových pneumatik získá zákazník navíc bezplatnou Audi PneuGaranci

– což je speciální záruka na poškození a výrobní vady pneumatiky. Bezpečné pokračování v jízdě i s poškozenou pneumatikou umožňuje systém AirStop. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky okamžitě zacelí otvor proražený tělesem o průměru až 5 mm. Řidič tak snadno dojede až do nejbližšího servisu Audi, kde mu poškozenou pneumatiku vymění za novou.

V rámci pečlivé přípravy na zimní sezonu se vyplatí

– také nahlédnout do aktuálního sortimentu praktického Audi originálního příslušenství®, které po všech stránkách odpovídá nejvyšším nárokům na kvalitu, bezpečnost, funkčnost, dlouhou životnost a design značky Audi. Při cestách do Špindlerova Mlýna, českého Home of quattro, ale také do dalších lyžařských středisek, naleznou skvělé uplatnění nosiče lyží/snowboardů nebo uzamykatelné střešní boxy na lyže a zavazadla ve třech velikostech s objemem 300, 360 nebo 405 litrů. Sady pryžových rohoží a plastové vany do zavazadlového prostoru ochrání ušlechtilý interiér vozů Audi před znečištěním a vlhkostí. Pryžové rohože a ochranné vany jsou nyní nabízeny s 20%, resp. 25% cenovým zvýhodněním. Novinkou v nabídce Audi originálního příslušenství® je odnímatelná ochrana prahu zavazadlového prostoru, která se připevní ke kotevním okům uvnitř vozu. K dispozici jsou také kryty pro indukční nabíjení chytrých telefonů Apple iPhone a přenosná indukční nabíjecí stanice.

Před příchodem zimy je vhodné nechat důkladně zkontrolovat technický stav vozidla

Autorizované servisy Audi v případě potřeby okamžitě odstraní případné technické nedostatky – s jistotou použití Audi originálních dílů®. Audi originální příslušenství®, Audi originální díly® a normované servisní úkony pro vozy Audi starší 4 let lze výhodně pořídit s knížkou slevových poukazů Audi Energy Program. Fyzické osoby s vozy staršími 5 lety mohou využít také výhodnou nabídku Audi kompletní ceny, které zahrnují práci, díly i DPH. Výměna akumulátoru u modelu Audi A3 1.6 MPI 75 kW z roku 2008 vyjde na 3320 Kč, u stejně starého modelu Audi Q7 quattro 3.0 TDI 171 kW stojí tento servisní úkon 7160 Kč. Servisní prohlídka s výměnnou motorového oleje a prachového/pylového filtru stojí u obou výše uvedených modelů 5040 Kč (A3), resp. 8620 Kč (Q7). Výměnu brzdového obložení a kotoučů vpředu uskuteční autorizované servisy Audi za 5890 Kč (A3), resp. 20 340 Kč (Q7).

Pokud se blíží termín povinné technické kontroly

– stačí tuto starost předat odborníkům v servisech Audi. Svěří-li zákazník přípravu vozu na STK servisnímu partnerovi Audi, získá v rámci služby Audi STK Service pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí zdarma.

Pravidelná servisní péče od profesionálů se vyplácí i díky asistenční službě Audi Assistance

– kterou mohou využívat majitelé vozů Audi při poruchách a nehodách v České republice i zahraničí. Zejména při cestování za nepříznivého počasí je jistota rychlé a spolehlivé pomoci v nouzových situacích k nezaplacení. Řidiči vozů Audi mají proto k dispozici asistenční službu Audi Assistance, díky níž mohou v nejkratším čase získat pomoc od nejbližšího servisního partnera Audi. Záruka mobility Audi se vztahuje na vozy, u nichž byla poslední servisní prohlídka realizována u servisního partnera Audi, a to bez ohledu na stáří vozidla. Záruka mobility Audi platí po celé Evropě a její plnění může zahrnovat například odtah, náhradní vůz, nocleh v hotelu nebo zajištění přepravy do cíle jinými dopravními prostředky.

Sezonní servisní kampaň Audi Service podzim/zima potrvá u servisních partnerů Audi od října 2017 až do konce února 2018.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Audi Ski Team připraven na olympijskou sezónu 2017/2018

Audi Ski Team připraven na olympijskou...

Hlavní hvězdou zůstává Ester Ledecká a sjezdař Kryštof Krýzl novým členem Audi Ski Teamu. Audi pokračuje v intenzivní podpoře českého lyžování Elitní Audi Ski Team v čele...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Emoce místo emisí: Audi míří do elektrické budoucnosti motoristického sportu

Emoce místo emisí: Audi míří do...

Značka Audi představila v Neuburgu první ryze elektrický závodní vůz koncernu. Audi e-tron FE04 – bude na závodních okruzích symbolem přeměny společnosti Audi z klasického výrobce...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - DPF pro vozy Audi lze nyní pořídit s výraznou slevou: nové ceny filtrů pevných částic pro modely Audi začínají již od 16 900 Kč

DPF pro vozy Audi lze nyní pořídit s...

Nejvyšší úroveň kvality, funkčnosti a životnosti pro bezproblémový provoz! Nová nabídka filtrů DPF (Diesel Particulate Filter) pro modely Audi se vznětovým motorem – začíná již od...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Audi Q5 rozšiřuje nabídku motorů o 3.0 V6 TDI, nejvýkonnější motorizace Q5 přichází na český trh s cenou od 1 488 900 Kč

Audi Q5 rozšiřuje nabídku motorů o 3.0...

V nabídce jsou k dispozici rovněž výbavové verze Sport a Design. Vznětový šestiválcový motor o objemu 2967 cm3 – je s výkonem 210 kW (286 koní) nejsilnějším pohonným agregátem pro...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017