Aktuální zvýhodněná nabídky Renault a Dacia na měsíc červenec

Současně obě značky nabízejí v rámci péče o vaše vozy výhodné speciální servisní letní akce včetně zlevněného originálního příslušenství.

Letní kampaň NOVÝ RENAULT

 • V letních měsících tradičně roste poptávka po vozech, které jsou ihned dostupné, a proto v tomto období Renault přichází s kampaní #NOVÝ RENAULT zaměřenou právě na nabídku skladových vozů ihned k odběru.
 • Klienti mohou vybírat ze široké škály modelů, výbav i motorizací a využít aktuálního celkového zvýhodnění až 118 000 Kč včetně bonusu za výkup starého vozu. V nabídce je kompletní modelová řada osobních vozů značky Renault včetně novinek Kadjar, Talisman a Nový Mégane.
 • Výše celkového zvýhodnění je závislá na vybraném modelu a verzi a na realizaci výkupu starého vozu.

Renault TALISMAN Grandtour

 • U prodejců je k dispozici nový kombík střední třídy Talisman Grandtour, za který se oproti verzi sedan připlácí 30 000 Kč a katalogová cena tak startuje na 649 900 Kč. I na tento vůz poskytuje Renault záruku na 5 let nebo 150 000 km.
 • Zavazadlový prostor patří k nadprůměrným ve své třídě a nabídne 572 l objemu dle metody VDA. Na velmi dobré úrovni je také jeho variabilita. Opěradla zadních sedadel složíte zatáhnutím páčky umístěné v zavazadlovém prostoru, dělená podlaha pak může měnit svůj sklon a napomáhá eliminovat nízký schod, čímž vznikne rovná skloňující se plocha. Roletový kryt s mezipolohou lze zcela vyjmout a „schovat“ pod dvojité dno, kde jsou i dodatečné úložné prostory.
 • Talisman ve své třídě vyniká systémem 4Control, díky kterému natáčí i zadní nápravu. Systém ulehčuje manévrování ve městě, když natáčí zadní nápravu do opačného směru vůči přední, a zároveň zvyšuje jízdní stabilitu mimo město, kdy naopak natáčí obě nápravy stejným směrem. Podobný systém nalezneme u konkurence pouze u luxusních značek, například Porsche.
 • Samozřejmostí je systém Multi-Sense pro volbu jízdních režimů, full LED světlomety, hlasové ovládání online navigace R-Link 2 nebo celá řada bezpečnostních asistentů, jako např. adaptivní tempomat nebo rozpoznávání dopravních značek.
 • Kombík od Renaultu však především boduje neuvěřitelným komfortem na dlouhých cestách. Široká sedadla s nastavitelnou délkou sedáku jsou měkká, a přitom mají dobré boční vedení. Navíc jsou el. nastavitelná do 8 směrů, vyhřívaná, ventilovaná a umí i masáž. V luxusní verzi Initiale Paris naleznete také vrstvená boční skla pro lepší odhlučnění nebo audiosystém Bose s 12 reproduktory.
 • Zajímavá je splátka současná operativního leasingu za 7 300 Kč bez DPH měsíčně s Unicredit fleet management. Za tuto částku můžete mít dynamický sedan i praktické kombi Grandtour.

RENAULT Servis

LETNÍ SERVISNÍ AKCE : 1. 6. – 30. 9. 2016

Léto je za dveřmi a s ním i doba prázdninových cest. Abyste se za volantem mohli cítit bezstarostně a bezpečně, připravili jsme pro Vás speciální akci – letní prohlídku Vašeho vozu jen za 399 Kč včetně asistenčních služeb!

Při prohlídce provedeme pečlivou 15 bodovou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a přidáme Vám asistenční služby pro celou Evropu na 3 měsíce zdarma! Na případné opravy zjištěné při prohlídce pro vás připravíme individuální řešení za atraktivní cenu.

Kromě servisní prohlídky za zvýhodněnou cenu můžete v našem servisu využít i dalších zajímavých nabídek:

 • slevu 20 % na balíčky originálního příslušenství pro Vaše pohodlné cestování
 • paušální ceny údržby klimatizace pro svěží vzduch ve Vašem voze

Kompletní nabídku a bližší informace k letní servisní akci najdete na

http://www.renault.cz/servis

nebo navštivte náš autorizovaný servis Renault, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Dovolená bez starostí začíná prohlídkou v autorizovaném servisu Renault.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ RENAULT

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku zaplatí zákazník o 20% méně oproti nákupu produktů samostatně.

– nabídka pro vozy starší 5 let

Program Servis 5+ je určen pro majitele vozů starší než 5 let, kteří hledají nižší cenu, ale zároveň 100% kvalitu a jistotu náhradních dílů a služeb servisu. Zákazníkům se starším vozem garantujeme o 20% nižší náklady na mechanický servis vozu, díly i práci. Navštivte naše stránky www.servis5plus.cz, kde se dozvíte vše podstatné o tomto programu. Navíc od 1. 6. do 30. 9. 2016 čeká na registrované uživatele velice zajímavé benefity v podobě akčních poukázek, například na olej zdarma při provedení pravidelné servisní prohlídky dle plánu údržby.

K vybraným servisním operacím (výměna rozvodů, brzdových kotoučů, destiček, tlumičů a výfuku) nyní poskytujeme prodlouženou záruku vozu Car Protect® na 1 rok zdarma. Toto pojištění kryje náhlé a nepředvídatelné poruchy způsobené selháním motoru, převodovky či diferenciálu. Více informací o záruce a jejím krytí získáte u svého přijímacího technika nebo na www.servis5plus.cz.

DACIA Servis

LETNÍ SERVISNÍ DNY : 1. 6. – 30. 9. 2016

Léto je za dveřmi a s ním i doba prázdninových cest. Abyste se za volantem mohli cítit bezstarostně a bezpečně, připravili jsme pro Vás speciální akci – letní prohlídku Vašeho vozu jen za 319 Kč s asistenčními službami zdarma!

Při prohlídce provedeme pečlivou 15bodovou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a přidáme Vám asistenční služby pro celou Evropu na 3 měsíce zdarma! Na případné opravy zjištěné při prohlídce pro Vás připravíme individuální řešení za atraktivní cenu.

Při návštěvě servisu můžete využít i další zajímavé nabídky:

 • slevu 20 % na balíčky originálního příslušenství pro Vaše pohodlné cestování
 • paušální ceny údržby klimatizace pro svěží vzduch ve Vašem voze

Kompletní nabídku a bližší informace k letní servisní akci najdete na www.dacia.cz nebo navštivte náš autorizovaný servis Dacia, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Dovolená bez starostí začíná prohlídkou v autorizovaném servisu Dacia.

Originální příslušenství Dacia

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tématický mix doplňků. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku zaplatí zákazník o 20% méně oproti nákupu produktů samostatně.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na

http://www.dacia.cz

nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Dacia, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

 

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Největší showroom značek Renault a Dacia otevřela skupina TUkas v Praze Malešicích pod názvem TUkas ČSAO

Největší showroom značek Renault a...

Na plochu více než 1000 m2 se vejde 13 vozů Renault, 7 vozů Dacia a 4 užitkové vozy z programu PRO+. Na fotografii zleva: Petr Lehký, Zdeněk Grund, Jiří Tůma Výstavba trvala 1,5 roku, náklady na...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Je Škoda Fabia nejlepší? Největší porovnávací test v ČR

Je Škoda Fabia nejlepší? Největší...

Ve spolupráci s UAMK.cz, usporne.info a ČRo1 jsme ji postavili proti sedmi dalším konkurentům. Fabia tak vyzvala Kia Rio, Citroen C3, Ford Ka+, Dacia Sandero, Renault Clio, Opel Corsa a Hyundai i20 a...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Za něco málo přes 10 let získala Dacia v Evropě a Středomoří více než 3 500 000 zákazníků

Za něco málo přes 10 let získala Dacia...

3 500 000. prodanou Dacií je vůz Sandero Stepway, který si koupila anglická zákaznice. Jody Panovová, vdaná matka dvou dětí – je nyní šťastnou majitelkou vozu Dacia Sandero Stepway a nové...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Včera se zaregistroval 4700 účastník na celodenní neformální setkání majitelů vozů Dacia „Dacia Piknik 2015“, které se uskuteční v sobotu 6.června 2015 od 10:00 do 21:00 v prostorách pro volnočasové rodinné aktivity v Šiklovu mlýnu

Včera se zaregistroval 4700 účastník...

V současné době se jedná o nejrychleji rostoucí značku v Evropě v i České republice. Celosvětově má značka Dacia přes 3 mil. spokojených zákazníků, v České republice je to přes 42 tis....